pst pst pst pst pst
Chcete postavit auto s výkonem 150HP na litr objemu co vydrží 300000km?
... bohužel neumíme, není to reálné ...
... ale umíme postavit auto ...
... auto, které jezdí rychle a rovně, pro sprinty ...
... auto, které dobře drží stopu a dobře se ovládá, pro okruhy a kopce ...
... auto, které si poradí s rozbitou silnicí a nezastaví je ani skok, pro rally ...
... auto, které jezdí rychle, dobře drží stopu, dobře se ovládá, poradí si s rozbitou silnicí a k tomu vydrží třeba 200000km ...
... auto pro každý den.

Naší specializací je komplexní úprava aut použitelných i pro běžný provoz, převážně pak vozů Honda počínaje Civic 1.6 VTi, přes Integru TypeR, až po obě generace Civic TypeR. Preferujeme funkční úpravy před designovými, menší úpravy více částí auta tak, aby zůstaly co nejvíce vyvážené a řídíme se hesly "Motor není to, co tě drží na silnici" a "Co neubrzdíš, to neukecáš".

Ke každému autu přistupujeme individuálně a díky dlouholetým zkušenostem ze závodního prostředí rallyového sportu se snažíme co nejlépe (nebo co nejblíže) realizovat ve skutečnosti představu majitele. Nabídnout mu co možná nejlepší využití plánovaných finančních prostředků, vybrat optimální komponenty s ohledem na požadavek výkonu, ceny a hlavně životnost. Vzhledem k velice úzké a dnes již dlouholeté spolupráci s firmou Team Hasík máme zkušenosti s funkčností a životností rozličných závodních i sériových komponentů od dodavatelů z celého světa. Navíc firma Team Hasík má bohaté zkušenosti i s dalšími značkami aut, které my můžeme využít. Myslím si, že reference naší vzájemné spolupráce je zárukou serióznosti.

Fotogalerie

Firem, které upravují auta, je hodně, ale myslíme si, že naší výhodou je úzká spjatost s motoristickým sportem, aktivní účast v rallyovém sportu s vozy různých značek a s Hondou Civic TypeR již od roku 2002, samozřejmě z dílny firmy Hasík. Díky tomu dokážeme lépe odhadnout chování auta "na limitu" a v extrémních situacích, lépe vyhodnotit možnosti úprav, odhadnout životnost a hlavně doporučit další optimální úpravy nutné pro správné chování auta. Známe slabiny těchto aut a umíme je eliminovat. Díky zkušenostem dokážeme dříve diagnostikovat případné závady a předejít tak zbytečnému poškození auta. Vždy se snažíme optimálně sladit celé auto (brzdy, tlumiče, motor, sání, výfuk, převodovku, stabilizátory, silentbloky...) a poskytnout kvalitní komponenty.

Jsme schopni dodat téměř vše a díky úzké spolupráci s velkou řadou renomovaných výrobců a úpravců máme i přijatelné ceny. Všechny jednodušší montáže provádíme u nás. Náročnější montáže motorových, převodových, případně dalších dílů včetně oprav a repasí pak děláme ve spolupráci s firmou, které prošlo dílnou již přes 30 různých vozů Civic TypeR, více než 25x kompletně rozebírala Civic TypeR až na skelet, minimálně 80x z něj vymontovala motor a nejméně 50x prováděla repasi jeho převodovky. Když je tedy třeba, čerpáme z obrovské studnice znalostí a zkušeností svých vlastních i firmy Team Hasík.Hlavní partneři:

TeamHasik.cz Alert Rally Team CPL Racing Akce Sport Axe Plus

KN Hondata Superpro Ebcbrakes Tein Densoiridium Todaracing Autodíly Advancedclutch Exedyusa Nrginnovations Falkentire
Copyright © 2008-2012 typer.cz
pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst pst