Český supersport Attack GTR

Život našeho závodního teamu...

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod dany v pon 24. bře 2014 9:58:11

Jinak jen aby to nevypadalo, že nic neděláme :lol:

Jak jsem již jednou říkal, nejvíce nás teď zabrzdila skutečnost, že jsem si musel nechat udělat na zakázku převodovku, která to v Attacku vydrží :twisted:

Ale výsledek je super... Přikládám pár fotek...

Dále se již na zakázku vyrábí 95lt nádrž a dokonce minulý pátek jsem přivezl již hotový výfuk...
Převodovka je poskládaná, motor naladěný, řazení odladím dneska a zítra, strmé řízení má již Luther u sebe, všechny hadice jsou již vyrobené, chlazení natažené a hlavně už máme postup vymyšlený...
Půjdeme to finálně skládat každým dnem, teď by nás nemuselo nic překvapit...
Přílohy
DSG_3672.jpg
f 042.jpg
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod dany v pon 14. dub 2014 2:51:10

Možná to vypadá, že nic neděláme :) , ale opak je pravdou... Protože jsme všechny věci pečlivě připravovali delší dobu, teď za poslední týden se udělalo najednou opticky strašně moc práce, ale je to výsledek systematického plánování a poctivých příprav :D ...

IMG_20140411_135525.jpg


Odladěný motor je v rámu, nastavená je výška auta po přidání zátěží jako nádrž a podobně, vyráběná sekvenčně řazená bezsynchronní převodovka již také běhá a zbývá dodělat pár maličkostí, aby mohlo auto projít prvním zátěžovým testem a následně být finálně dodělané, umístěné ovládací prvky, namontované budíky, palubka, no a nakonec kapotáž...
Ale i to bude ještě chvíli trvat...

A co umí těch 317HP motoru K20 s kompresorem? PEEEKLOOO :)
Malá ochutnávka ... http://youtu.be/qzSrANJOPCE ... A tohle je schválně jen 3500rpm, no a motor točí přes 9000rpm :lol:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod hydrant v pon 14. dub 2014 9:40:57

Super prace kluci ;-) Az to bude jezdit bude to raketa ;-)
Moje auto: Dieslova sracka co by Vas nezajimala :-)))
Uživatelský avatar
hydrant
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 15. pro 2008 11:54:50
Bydliště: Slany

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod Radek v pon 14. dub 2014 17:10:41

super práce Dany!doufam,že se mi poštěstí ho vidět někdy v akci..
Radek
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 17. lis 2012 15:51:44

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod Marfi v pon 14. dub 2014 17:34:29

Nádhera :mrgreen:

Je na autě nákej můj díl? :lol:
Uživatelský avatar
Marfi
 
Příspěvky: 213
Registrován: pon 15. pro 2008 12:39:26

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod jarka v pon 14. dub 2014 20:29:14

Pecka, už se těším až to uvidím na živo.
jarka
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 04. zář 2009 21:50:11
Bydliště: Liberec

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod varuj v pon 14. dub 2014 20:49:01

Parada! Som velmi zvedavy na finalnu verziu... ;)
varuj
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 30. pro 2012 18:31:48

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod dany v pon 14. dub 2014 23:36:49

Marfi píše:Nádhera :mrgreen:

Je na autě nákej můj díl? :lol:


Tak jsem to prohlížel a našel ... baterka :lol:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod dany v ned 20. dub 2014 14:25:22

Celkem v utajení proběhl v úterý 15/4/2014 první test Attacku GTR na silnici, respektive na letištní ploše v Panenském Týnci... Počasí nebylo úplně přívětivé, bylo kolem 10 stupňů a většinou pod mrakem se silným větrem, nicméně alespoň nepršelo.

DSG_3680.jpg


Na autě jsme pracovali nepřetržitě šest dnů před testem, takže nebylo možné ho udělat ani o den dříve a díky dalším okolnostem ani o den později, tudíž to bylo hop nebo trop... Nakonec se štestím, ale spíš to HOP :)

Auto jsme osadili všemi potřebnými věcmi a nepotřebné nechali doma :) , datalogy a telemetrii mám v NB, tak proč se zdržovat, když bylo jasné, že tento test nebude poslední, než auto vyjede na závodní okruh...

DSG_3730.jpg


Test dopadl hodně pozitivně, ačkoli auto před tím neujelo ani metr, celé dvě hodiny testů se chovalo konzistentně a nezaznamenali jsme jediný vážný problém... Najelo se přes 60km z toho poslední půl hodinu jsem to nijak moc nešetřil :twisted: a nekompromisně motor vytáčel k 9000rpm, což se nedalo na silnici přenést ani přes zahřáté Nitta NT01 :lol: , o zátěži motoru hovoří i barva nerezového výfuku na konci testů... :lol:

DSG_3813.jpg


Nakonec před dalším testem musíme změnit geometrii pro lepší trakci a uklidnění auta, také přenastavit diferenciál na větší svornost, přeci jen ten výkon je nějak agresivnější, než jsem čekal... Je třeba si uvědomit, že díky absenci výbavy auta a kompletní kapotáže je zatím hmotnost asi o 200kg nižší než bude finální, takže v testu se potýkáme s výkonem přes 550HP na tunu a to už umí s autem pořádně zacvičit...

DSG_3743.jpg


Sice auto nejelo jako po kolejích, ale zase jsem si vyzkoušel, že je neskutečně cítit odezvu celého auta a vlastně si tak ověřil použité komponenty, nic zásadního nebude nutné měnit, pouze nějaká další nastavení, po doladění to bude doufám hodně zlé a rychlé auto 8-)

DSG_3792.jpg


Pro ty, co to zajímá, nějaké video z testů, je to ale točené jen mobilem ... https://www.youtube.com/watch?v=H5okugvIDbA (stojí za to, vydržet až do druhé poloviny)
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Český supersport Attack GTR

Příspěvekod jarka v ned 20. dub 2014 17:23:16

Neskutečný masakr. Nikdy bych neřekl že to řeknu, ale tady ta hmotnost navíc asi nebude na škodu :) - to trochu zklidnit. Viděl jsem vytočenou 5, jsou nějaký data o zrychlení 0-200kmh?
jarka
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 04. zář 2009 21:50:11
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na TypeR Racing Team

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků