Nová řada podvozků s exteními nádobkami XYZ Racing

Re: Nová řada podvozků s exteními nádobkami XYZ Racing

Příspěvekod dany v ned 23. bře 2014 22:38:41

Padamův podovzek se nakonec montoval pozdeji, ale myslim, ze to stoji za to :)
Musi se pak jeste vyjadrit Padam...
D.
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Nová řada podvozků s exteními nádobkami XYZ Racing

Příspěvekod padam v ned 23. bře 2014 22:52:33

K instalaci se určitě vyjádří Dany. Vypadá to, že není 8G jako 8G.

Co se týká podvozku tak jsem naprosto spokojen, měl jsem zatím možnost ho projet jen v tvrdém nastavením vhodném na okruh, ale to co jsem si tam mohl dovolit bylo neskutečné. Tomu podvozku je naprosto jedno co se pod ním nachází a nabízí prostě jen absolutní trakci na jakémkoliv povrchu. Mimo okruh jsem si na trase domů projel roletky, rozbité krajnice, příčné hupy a jeden železniční přejezd a naprosto mě to dostalo. Na čemkoliv se podvozek chová jako by člověk jel po hladkém asfaltu. Po skoku, na roletkách a tak podobně se kola ihned přilepí k silnici a můžu si dovolit akcelerovat nebo brzdit jako bych nejel po rozbitém povrchu.
V tvrdém nastavení odpovídá tuhost cca SuperSportu na 6/6 kliků, ale mnohem lépe filtruje přičné nerovnosti. Oproti sérii je jen nepříjemné když člověk přejede nejaký hup s poklesem asfaltu tak se auto prostě propadne a přilepí se na asfalt, je to jen důsledek toho, že ten podvozek kopíruje profil vozovky, stížnosti je možné adresovat k našim silničářům. Na lepších silnicích je jízdní komfort celkem v pohodě i v tvrdém nastavení, nic pro manželky a přítelkyně, ale dá se podle mě přežít i pár stovek kilometrů.

Na okruhu mám najednou o půl metru víc místa v zatáčkách, protože je možné naprosto bez problémů katovat všechny obrubníky, které jako by tam nebyly.

Přes týden přenastavím na "měkké" (dle Danyho) nastavení a pojedu se projet na silnice kolem Mělníka a Dubé, čekám jen samá pozitiva a sociální jistoty. :)
Uživatelský avatar
padam
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 09. úno 2009 9:43:05

Re: Nová řada podvozků s exteními nádobkami XYZ Racing

Příspěvekod dany v ned 23. bře 2014 23:01:44

Díky za info...
A zkus si ho nějak pohanět, to uvidíš :lol:

Ne, já sám byl opravdu sám překvapen, že nastavení je najednou daleko lepší než u sériového podvozku, měkčí, ale zároveň tužší...
A co si můžu s autem najednou dovolit je také super. Pokud mi ten podvozek nepomůže k pokoření osmi minut na Nordschleife BtG, tak už asi nic, protože se samo díky věku a počtu dětí již jen zpomaluji rok od roku :D
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Předchozí

Zpět na Podvozek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron