Babove skusenosti s LSD

Re: Babove skusenosti s LSD

Příspěvekod babo v pát 29. kvě 2009 13:30:45

dany píše:Jesteě to může být ovlivněno šířkou náprav, vem si jaký je rozdíl mezi CTR 8G a C1.8 8G v chování zadku a přetáčivosti a to je jen rozdíl v šířce zadní nápravy, jestli se nepletu...


jo na tom nieco bude. Trebars kamos na CTR 8G mal este chvilu kola ako seriu 18x7.5 ale ET42 miesto ET55 a nemohol to na rucku utrhnut ani na snehu!!! :) A dosiel jeho kamos na 5D 17x7 ET 55 a hodil ruckou taky smyk, ze dovidenia :)
8G by slo dohant zas geometriou, zmenit trebars zbiehavost zadku a dat odklony jemne do predu, ale kua, kto by s tym laboroval??? Ked na to nie je prenastavitelny uniball :( A dalsia vec je, ze to pekne smykanie, o ktorom Dany pise sa nedosiahne na 8G asi nijako. To sa dalo na Saxo VTS, lebo to malo take kvazi nezavisle zavesnie zadnych kol spojene len stabikom, alebo Clio vdaka tomu elasticko kynetickom zaveseni.
Naposledy upravil babo dne pát 29. kvě 2009 14:55:19, celkově upraveno 1
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: Babove skusenosti s LSD

Příspěvekod willy2.0 v pát 29. kvě 2009 14:53:55

Když ste u toho trhání za ruku"...se starým Cliem to šlo dost blbě,ale to new Clio,ikdyž vypadá jak širokej kit"...to jde na ruku neskutečně,to je žrádlo,až nechápu...jemně trhneš a zadek ustřelí fantasticky okamžitě,plynule a krásně...fakt zábava:)!!!podobně to jde i na r26 Meganu,ikdyž vypadá zezadu široce,člověk by řekl,že to nepůjde...nevím jak to ti frantíci uměj naladit,ale podvozky prostě uměj,ted mě Dany zabije :lol: :lol:
Jinak souhlasím s Danym a můžu říct,že na limitu,jde CTR proti starýmu Cliu co sem měl(s torzskou),furt řídit plynule...podvozek,není kousavej,ikdyž se mi párkrát stalo v CTR,že zadek se utrhne víc,než bych to čekal...a náhle docela(ve velkých rychlostech),ale dá se to,dík tomu zavěšení víceprv.ustát(nebo si aspon myslím-cejtím,že tím zavěšením to je),s Cliem sem se dostával,do krizovek jakoby v menších rychlostech,ale,kdyby se mělo utrhnout ve větší rychlosti jako se mi to stalo párkrát nechutně,ted s CTR,přetočilo by se...nebo by zahaprovalo jinak,to je hlavní výhoda CTR,smyk přijde plus minus pozdějc,ve větší rychlosti,ale dá se daleko víc v klidu,dík tý nápravě USTÁT... :o..na to sem si furt zvykal,ale je zas fakt,že občas musím někde víc počítat s váhou větší,např.na horizontíkách kde nahoře to utáhne do dvojky,můžu to držet,tam jakoby CTR vyletí,ale jde bokem trošku,kdyžto Clio se jen zavrtělo...Ale netankuje mě to,zas je troška víc vzrůša :lol:
Naposledy upravil willy2.0 dne pát 29. kvě 2009 14:58:23, celkově upraveno 1
willy2.0
 

Re: Babove skusenosti s LSD

Příspěvekod babo v pát 29. kvě 2009 14:58:03

thranie za ruku na starom clio neslo kvoli slabym zadnym brzdam. Vlastne ani na 7G to moc neslo, kym clovek nedal lepsie kotuce a platne. To zas 8G CTR cez ruku na seria diskoch ide dost (ak nie su uplne nove gumy). Ale osobne som cez rucku nikdy jazdit nevedel a asi ani nebudem vediet :)
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: Babove skusenosti s LSD

Příspěvekod willy2.0 v pát 29. kvě 2009 15:01:27

babo píše:thranie za ruku na starom clio neslo kvoli slabym zadnym brzdam. Vlastne ani na 7G to moc neslo, kym clovek nedal lepsie kotuce a platne. To zas 8G CTR cez ruku na seria diskoch ide dost (ak nie su uplne nove gumy). Ale osobne som cez rucku nikdy jazdit nevedel a asi ani nebudem vediet :)

Jako já ji taky moc nepoužívám,netahám za ni,ikdyž si to všichni kamaridi myslej asi:)...mám radši styl:co nejpozdějc na brzdy a průlet,nebo neubírat vůbec:)...ručku tahám,když je na to nálada a jak si napsal,dokad se nedaj lepší brzdy na 7g dozadu,moc to nejde :D..je potřeba auto rozhodit-pomoct mu pak..pak to jde.
Ručku nacvičím až při rally pořádně :lol: :twisted:
willy2.0
 

Předchozí

Zpět na Převodovka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník