indikátor i-vtec, kontrolka řazení

indikátor i-vtec, kontrolka řazení

Příspěvekod hori v ned 06. úno 2011 23:17:07

koupil jsem auto r.2007 - bez příručky - ze zapůjčené příručky z r.2009 jsem se dočetl o ukazateli "zapnutí i-vtec" - dnes jsem ale zjistil, že to moje auto nemá. Podobně - "kontrolka řazení". Jde to nainstalovat třeba nějakou diodou ? Jaké jsou s tím zkušenosti ? Ani jsem nenašel, kdy přesně - a je to přesně při určitých otáčkách, nebo to je dle nějakého "režimu" - kdy přesně "zapíná" ? - a taky, jak se to projeví na spotřebě ? Díky za zkušenost, za rady.
hori
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 12. pro 2010 11:30:52
Bydliště: Plzeň

Re: indikátor i-vtec, kontrolka řazení

Příspěvekod dany v stř 09. úno 2011 20:09:13

hori píše:koupil jsem auto r.2007 - bez příručky - ze zapůjčené příručky z r.2009 jsem se dočetl o ukazateli "zapnutí i-vtec" - dnes jsem ale zjistil, že to moje auto nemá. Podobně - "kontrolka řazení". Jde to nainstalovat třeba nějakou diodou ? Jaké jsou s tím zkušenosti ? Ani jsem nenašel, kdy přesně - a je to přesně při určitých otáčkách, nebo to je dle nějakého "režimu" - kdy přesně "zapíná" ? - a taky, jak se to projeví na spotřebě ? Díky za zkušenost, za rady.


Musím se na to podívat, ale myslel jsem si, že ukazatel VTEC má každé CTR8G :D
Ty kontrolky řazení také, ty jsou dokonce tří stupňové ...

Opravdu je tam nemáš? ;)
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: indikátor i-vtec, kontrolka řazení

Příspěvekod padam v stř 09. úno 2011 20:20:00

Kontrolku tam určitě máš, jen není zapnutá. Podle manuálu by měla jít normálně na palubním počítači nastavit. Když jsem koupil auto tak byla taky vypnutá. Je to červená dioda vpravo vedle tachometru. Zapne se při zahřátém motoru nad 5.400ot.
Uživatelský avatar
padam
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 09. úno 2009 9:43:05


Zpět na Motor, ECU

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron