sání vzduchu

Re: sání vzduchu

Příspěvekod dany v stř 11. led 2012 20:27:45

Demure píše:Tak jsem tam ten kit stejne dal :-) Saje to od leveho kola a dela to uzasny zvuk! Nevim zda to pridalo nebo ubralo, ale kazdopadne to ma ted skvelý hluboky zvuk jak motorka a je slyset jak trubka nasava vzduch. Mam z toho radost. Ale ty kotouce ATE a desky Brembo piskaji pri dobrzdování az hruza a pri silnejsim brzdeni do zatacek pak smrdi a koursi se od nich. To je normalni?
Jeste by me zajimalo zda muzu prijet na kladno na nejakou konzultaci, co dal vhodneho vylepsit. Diky.


Ale, jak jsem psal, pokud chceš, tak si ho tam dej, u seriového motoru je to vlastně jedno :D

Brembo žádné destičky nedělá, jsou to většinou Jurid, co stojí sada tak 600,- takže to vlastně je normální, to jsi se ale měl zeptat, než si to koupil. Teď už je trošku pozdě :( Bohužel nemůžeš očekávat žádný extrémní výkon od této kombinace a to přepalování možná časem zmizí...

Přijet samo můžeš...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: sání vzduchu

Příspěvekod jagy v čtv 12. led 2012 21:50:48

Tak tak, Brembo desky pouze prekupuje...
Uživatelský avatar
jagy
 
Příspěvky: 72
Registrován: úte 25. srp 2009 17:09:11

Re: sání vzduchu

Příspěvekod Bully v stř 13. čer 2012 21:19:58

Kdo mate u CTR CAI s filtrem v narazniku (u CTR 8G pod svetlem, pred podbehem LP kola): nehrozi nasati vody kdyz mame v planu jednu akci na cvicaku mj. i se stojici vodou ve vane na aquaplaning? CTR 8G ma sice zespod furu plechu a plastu, ale cekam ze to bude slusny gejzir a neco tam stejne cakne. Ev. predejde tomu hydroshield?
Uživatelský avatar
Bully
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 25. lis 2010 23:12:19
Bydliště: Luxembourg

Re: sání vzduchu

Příspěvekod dany v stř 13. čer 2012 21:41:09

To nenasaje vodu, zaprvé tam není tak velký podtlak a za druhé by ta voda musela "vyšplhat" poměrně dost nahoru... No a za třetí je to tak, jak říkáš, je to stejně dost oplastované a skryté v podběhu...
Alespoň dle mého názoru...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: sání vzduchu

Příspěvekod Bully v stř 13. čer 2012 21:48:32

Diky, tak snad ne. Mozna jde o to co udela filtr s "primym zasahem" nejakym odrazenym cakancem, kdyby tam dostrikl? Ale ocividne ses s timhle problemem nesetkal, tak by to snad melo byt v pohode.
Kryci plech i plasty okolo mam vsude vpredu nove, nedavno jsem je castecne utrhl a zbytek tim nasledne poskodil na okresce, tak mi to menili v Honde komplet (v ramci pojistky) :D
Uživatelský avatar
Bully
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 25. lis 2010 23:12:19
Bydliště: Luxembourg

Re: sání vzduchu

Příspěvekod Bully v čtv 15. lis 2012 23:11:46

Uz je sice nekolik mesicu po akci, ale kdyz to tu uz zase vidim, tak aspon napisu jak to dopadlo: skakal jsem do naplnene aquaplaningove vany jak o zivot a nic se nestalo ;)
Uživatelský avatar
Bully
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 25. lis 2010 23:12:19
Bydliště: Luxembourg

Předchozí

Zpět na Motor, ECU

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron