Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Komplexní pohled na auta a jejich srovnání, zkušenosti, komplexní úpravy, testy

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod TomikTT v stř 27. kvě 2015 0:57:27

Díky za gratulace, podle videa a s odstupem času, no nevím no, ale čas je zřejmý, asi to nebylo zlé :-) ale nějak mě ta jízda podle videa nebaví. Ale manželka mě pochválila za příjemné svezení, napsala prý přitom pár SMS :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=RyR8AzCW05E - zde důkaz k zajetému času, telemetrie mě opět nechala ve štichu, (ne Maxxi, nebylo to uložením :-) )
Myslím, že k výsledku pomohl hodně Nitrogen podvozek, ale hlavně teplota vzduchu, protože to auto jelo jak píchlí prase. Škrábat se za Bergwerkem na Kesselchen o 7 km/h rychleji než minulý rok, to asi nebude ničím jiným, když jsem nijak nezbrojil, a ten hezky naleštěný motor to taky asi nebude mít na svědomí :lol:

Nicméně, daleko větší radost a zážitek mám z tohoto videa, kdy jsem svezl R4m3se: https://www.youtube.com/watch?v=ZydUpZijvDQ - tady jsem i docela spokojený s podaným výkonem

Co je na šlajfě nového? Je moc pěkně opravená, místy nový povrch, před pravou do fuchsrohre (Aremberg) tak tam už není drsný asfalt, na kterém jsme začínali brzdit, ale je tam nový povrch a nutno podotknout, že to na něm brzdí fakt dobře. Provoz jako vždy nechutnej, dalo mi dost práce trefit kola s menším provozem, abych nemusel jezdit jako hulvát. Angláni jsou vemena, to se nedá jinak nazvat, až na vyjímky. Potkat motorkáře, co nepřekáží nebo vás dokonce předjede, se rovnalo zázraku => odjel jsem 7 kol, prostě maras provoz. Jedno na mokru, které jsem radši po půlkole vzdal a v Breidscheidu sjel z trati, to klidně přiznám a nestydím se za to 8-), fakt to klouže

Tak a já mám za sebou vůbec celkově 23kol na NS a jednu rundu jsem si přivezl na kartě zpět domů, takže my se tam s ženou a s tím peklo strojem ještě vrátíme 8-) Rozhodně je kam se posouvat, a to je dost motivující.

Jinak, viděl jsem SPA a z Eau Rouge, nebo jak se to píše, mi spadla brada :o A to co jsem zažil na SPA Classic v boxech, to nevím jestli ještě někdy neco překoná ze světa automobilů, snad jen svezení na sedadle spolujezdce v Attackovi 8-)

PS: Dany, těch 8 minut je podle mě taky u tebe reálných. Pracuji na složení teoretickýho nejlepšího času se spolujezdcem a už ted jsem pod 8:20, tak nevím, proč bys neměl na nádobkach s tvým CTR7G a, i když to nerad slyšíš, i s tvým umem, zajet sám asi těsně ale přece pod 8 minut pokud bude většina proměnných příznivá. Když to zajede pos... megan RS CUP :evil: U mě si to zatím nedovedu ani představit, natož realizovat, je to přece jenom dalších 20 vteřin ... to není málo.
TomikTT
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. lis 2013 10:13:55

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod jarka v stř 27. kvě 2015 11:31:14

Fakt pěkné, hlavně to první je takový nenucený a přitom rychlý.
jarka
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 04. zář 2009 21:50:11
Bydliště: Liberec

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod Kajsa v stř 27. kvě 2015 11:33:07

To první se mu právě vůbec nelíbí, že je to prej nuda a není tam vidět, že by jel nějak rychle. :mrgreen: To druhé je prý akčnější a tedy koukatelnější. :twisted:
Kajsa
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 03. zář 2014 10:30:15

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod maxxi v stř 27. kvě 2015 14:06:11

TomikTT píše:telemetrie mě opět nechala ve štichu, (ne Maxxi, nebylo to uložením :-) )


No to mi neříkej, budeš reklamovat nebo to hodíš rovnou do koše :)
Uživatelský avatar
maxxi
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 09. lis 2011 23:13:05
Bydliště: Hostivice

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod TomikTT v stř 27. kvě 2015 14:16:03

maxxi píše:
TomikTT píše:telemetrie mě opět nechala ve štichu, (ne Maxxi, nebylo to uložením :-) )


No to mi neříkej, budeš reklamovat nebo to hodíš rovnou do koše :)

V poho vím čím to bylo. Finish jsem měl označen v jiném místě, než jsem kola projížděl v ideální stopě. Je to hloupé, že ta telemetrie nemá nějakou laterální odchylku, ale ověřil jsem to. Ještě jí dávám šanci, jinak pujde do světa. Když s tím jezdím po okreskách, tak mi funguje dobře.
TomikTT
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. lis 2013 10:13:55

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod dany v stř 27. kvě 2015 14:21:47

To chce pořádnou telemetrii, Performance BOX, neměli jsme s ní problémy ani před 8 lety :lol: když to bylo v plenkách, natož teď :roll:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod TomikTT v stř 27. kvě 2015 14:26:21

Je to tak, ale ona stojí skoro 4x tolik než G-Tech. Rád bych si jí jednou od vas pujčil, jen tak pro srovnání. Svoji si asi nikdy nekoupím.
TomikTT
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. lis 2013 10:13:55

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod honzaS v stř 27. kvě 2015 14:46:13

Paráda 8-) a gratulace :!:
Máš nějaký fotky ze SPA ?
Uživatelský avatar
honzaS
 
Příspěvky: 53
Registrován: pon 27. srp 2012 9:14:03
Bydliště: Ostrov

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod jarka v stř 16. zář 2015 11:03:01

Prosím napsat nový čas u mě: 8:25 https://www.youtube.com/watch?v=wzYf8VGCrdg, semi...Federal, sólo. Výjezd na cílovku jsem vypouštěl kvůli chlazení a nějaký to brždění v průběhu okruhu bylo taky. Jinak ale nejlepší výlet na Ring co jsem zatím absolvoval. Auto jelo jak utržený z řetězu - tyhle převody jsou přesně tak akorát (v nejrychlejší pasáži jsem to opřel na 6ku o omezovač v 9000 :) ).

Tady je dalších pár kol: Lap 07, Lap 09, Lap 10.
jarka
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 04. zář 2009 21:50:11
Bydliště: Liberec

Re: Nejrychlejší kola - Nordschleife BTG

Příspěvekod TomikTT v stř 16. zář 2015 13:54:32

Tak gratuluju Jardo, když na to koukám, jel bych tam hned. Prostě jediný důvod, proč mít závodní auto na SPZkach je právě jeden, a to Nordschleife Tourist Drives.
Nebudu ti to hodnotit, to mi nepřísluší, ale cením to video! Na tohle se dívá moc pěkně, a ten zvuk motoru, krása. Každopádně si dovedu představit, že jsi měl i radost po zjištění zajetého času, teda aspon soudím dle sebe :-) Zavidím ten malý trafik a počasí, muselo se jezdit parádně.
TomikTT
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. lis 2013 10:13:55

PředchozíDalší

Zpět na Auta

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron