Sezóna 2016 v TypeR.cz Racing teamu

Život našeho závodního teamu...

Re: Sezóna 2016 v TypeR.cz Racing teamu

Příspěvekod jagy v sob 18. úno 2017 12:02:29

Vi se, kolik se vube 9G CTR prodalo, kdyz uz pomalu jejich prodej bude koncit?

Nepremyslel si u te RWD nad M2? Pripadne treba Lotus s kompresorem? Sice nema tolik sily, ale zase ta vaha... :)
Uživatelský avatar
jagy
 
Příspěvky: 72
Registrován: úte 25. srp 2009 17:09:11

Re: Sezóna 2016 v TypeR.cz Racing teamu

Příspěvekod dany v sob 18. úno 2017 21:13:08

jagy píše:Vi se, kolik se vube 9G CTR prodalo, kdyz uz pomalu jejich prodej bude koncit?

Nepremyslel si u te RWD nad M2? Pripadne treba Lotus s kompresorem? Sice nema tolik sily, ale zase ta vaha... :)


V ČR Honda prodala 44ks CTR 9G, z toho 3 kousky nejsou aktuálně ještě přihlášené a jeden kousek skončil totálkou...

O M2 jsem nepřemýšlel, za prvé cena nesmysl, za druhé čekáš 6 měsíců, než Ti ji dodají a za třetí má starej a ne úplně dobrej motor pro sportovní účely N55 (jinak všechny eMka mají upravenou kovanou verzi S55), za čtvrté je pomalejší než M240i a má i menší možnosti úprav motoru. M240i mimochodem má super nový motor B58, který je poprvé v historii BMW už i mimo řadu eMek kovaný a dle mého názoru i lepší charakterem a projevem než S55...
M240i jsem mimochodem testoval a není to vůbec špatná volba, ale bohužel manuální převodovka je nepoužitelná, dost tragédie, a pořád se nemůžu přesvědčit, že automat je pro mě... Ačkoli ten jsem také testoval a je velmi zdařilý... A verze s adaptabilním M podvozkem je rozhodně lépe využitelná a nastavitelná než na okresce velmi tvrdá M řada... Navíc m240i má citlivěji nastavený stabilizační systém než M3, alespoň mě se to tak zdálo a na okreskách bych řekl, že nebude pomalejší...

Nicméně jako nejím u McDonalda, protože si říkám že dokud mám zuby můžu si to přežvýkat sám, říkám i protože mám obě ruce zdravé zvládnu i manuál...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Předchozí

Zpět na TypeR Racing Team

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron