Lausitzring 5.7.2013

Plánované a uskutečněné akce

Lausitzring 5.7.2013

Příspěvekod dany v ned 12. kvě 2013 19:38:29

Stala se taková divná situace a nám se nikomu prostě na SKring nechce, což je hlavně dáno nějak tím, že se nikomu z teamu ten okruh nijak zvlášť nelíbí :( . Došlo tedy k rychlému rozhodnutí a závod na SKringu v rámci vytrvalostní série vynecháme. Nicméně abychom to nějak kompenzovali, chceme vyrazit na 3hod vytrvalostní závod v rámci CarboniaCupu na Lauzitzring...

V CarboniaCupu jsou vytrvalostní závody sice pouze na 3hod, ale my tam asi vyrazíme s oběma auty a tím si už docela zazávodíme. No a protože jsem zjistil, že je v tomto vytrvaláku nekolik zajímavých kategorií, napadlo mě zda se nechce někdo přidat...

Jede se v kategorii závodních aut, ale i sériových a navíc dokonce pro ty, co se nechtějí o své auto dělit je možnost, jet v sériové kategorii ve dvou lidech se dvěmi auty :)

Takže by vlastně stačilo, aby se dalo dohromady několik lidí s vlastním autem (dva nebo tři) a závodní vytrvalostní team je na světě... Co Vy na to?

Dokonce pokud by byl zájem, dokázal bych zařídit i samostatnou kategorii, aby spolu mohli jet auta jak K20 atmo, tak třeba K20 kompresor a podobně... No a samozřejmě se pokusit zařídit i levnější startovné...

Dejte vědět své názory a případný zájem :twisted:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Lausitzring 5.7.2013

Příspěvekod Pepa 2,7 RS v pon 13. kvě 2013 13:05:35

Zní to dobře, ale já jsem bohužel tou dobou s rodinou na dovče...
Pepa 2,7 RS
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 15. pro 2008 21:30:48
Bydliště: Praha


Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník