ZRUŠENO!!! - Racing day na okruhu v Mostě...

Plánované a uskutečněné akce

ZRUŠENO!!! - Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod dany v pát 24. srp 2012 1:49:40

Aktualizováno, finální verze...

Závod je otevřen všem majitelům sportovních aut. Závěrečným podnikem letošních okruhových závodů bude na konci října akce na Autodromu Most. Termín závodu je neděle 28.10 2012. V rámci závodního dne, který se pojede pod názvem COCAINE Most-open 2012, se budou konat dva samostatné typy závodů.

Sprint JEDNOTLIVCŮ 30MIN Prvním typem závodů bude sprint jednotlivců (závod obsahuje 2x trénink na 20min a poté 2x samostatné závody na 30minut). V případě zájmu se na jednom autě mohou střídat i dva jezdci-každý pak absolvuje jeden trénink a jeden závod. Celkové výsledky pak budou určeny jako součet umístění v rámci dvou samostatných závodů /např. součet za 1.místo+3.místo=4 a to je lepší než např.součet 7 :-) /.

Vytrvalostní "66" Druhým typem závodu bude odpolední Vytrvalostní 66 - tj.závod teamů (2-3 jezdci) na 66kol. Zde bude nalosováno postavení na startu, závod pak zahrnuje minimálně jedno povinné střídání. Výsledky budou vyhlášeny v pořadí jak speciály projedou cílem po 66kolech.

V rámci jednoho dne se tak na jednom závodním speciálu může vystřídat i několik jezdců. Závodů se mohou zúčastnit tři různé specifikace vozidel, pro které jsou vypsány samostatné Divize a třídy.

Divize RACE A-do 1600ccm, Divize RACE B-nad 1600ccm. První specifikace jsou ZÁVODNÍ SPECIÁLY- tj. vozidla vybavená ochranným rámem, bezpečnostní sedačkou a minimálně 4.bodovými bezpečnostními pásy. Zde platí, že se závodu mohou účastnit vozidla postavená dle předpisů pro Carbonia cup, pro závody okruhové série Le ARC Brno, dle předpisů závodů do vrchu EddaCup nebo BergCup nebo Krušnohorský pohár, ale i speciály postavené pro rallye(Volný Pohár nebo Rallye Cup).

Divize OPEN -Caterham, Radical, X-Bow . Závodní speciály bez pevné střechy.

Divize SPORT - sériová vozidla s platným OTP, Divize C-do 1600ccm a Divize D-nad 1600ccm, jezdec musí být vybaven bezpečnostní helmou a bezpečnostním pásem.

Pro první dvě skupiny (RACE+OPEN) platí, že v rámci tréninku mohou ve vozidle jezdit jezdec i spolujezdec, pro skupinu SPORT je ve vozidle vždy jen jezdec. V průběhu sprintových závodů budou vždy startovat skupiny RACE+OPEN společně a skupina SPORT bude startovat samostatně. V rámci výše uvedených tříd platí, že pro samostatné vyhlášení výsledků na 1-3.místě musí ve třídě startovat minimálně pět aut. V případě menšího počtu startujících bude kategorie přiřazena k vyšší třídě, nebo budou speciály hodnoceny pouze v absolutním pořadí. Maximální počet jezdců pro skupinu RACE+OPEN je 20aut, pro skupinu SPORT je to pouze 15aut.

A jaký je tedy harmonogram závodu a jaké jsou důležité termíny pro jezdce???
Otevření přihlášek pro jezdce - 1.10 2012 , Uzávěrka přihlášek(včetně zaplacení startovného) -21.10 2012 !!!
Adresa pro zaslání přihlášky : artfordsport@email.cz (do kopie dejte ještě hanstoodV12@seznam.cz )
Startovné : Sprint - 3.900Kč, Vytrvalostní 66 - 7.800Kč. (pouze pro RACE a OPEN třídu)

DO PŘIHLÁŠKY JE NUTNÉ ZASLAT:
TEAM: Typer.cz Racing Team
JMÉNO,PŘÍJMENÍ JEZDCE(POSÁDKY)
TYP AUTA A PŘÍSLUŠNÁ TŘÍDA
TYP ZÁVODU-sprint nebo vytrvalostka.


Harmonogram akce:
07.00 - 08.30 ... Administrativní a technické přejímky
09.00 - 09.45 ... Trénink I –dle tříd Race+Open a poté SPORT (každý 20min)
09.50 - 10.40 ... Trénink II –dle tříd Race+Open a poté SPORT (každý 20min)
10.45 - 12.00 ... ZÁVOD I–dle tříd Race+Open a SPORT (30min)
12.00 - 13.10 ... ZÁVOD II–dle tříd Race+Open a SPORT(30min)
13.10 - 14.00 ... Vyhlášení výsledků SPRINT + přestávka
14.10 - 14.30 ... Trénink Vytrvalostní „66“ – 20min
14.50 - START ZÁVODU VYTRVALOSTNÍ „66kol“
17.15 - Vyhlášení výsledků !


Vzor emailu poslaného na artfordsport@email.cz (+ do kopie dávejte hanstoodV12@seznam.cz )

Tímto se závazně přihlašuji k závodům COCAINE Most-open 2012 dne 28.10.2012

TEAM: Typer.cz Racing Team
JMÉNO JEZDCE (POSÁDKY): Míra Marco
TYP AUTA: Honda Civic TypeR FN2
PŘÍSLUŠNÁ TŘÍDA: Sport (sériová auta s OTP) divize D (nad 1600ccm)
TYP ZÁVODU: Sprint závody

Následně obdržíte potvrzení přihlášky s pokyny pro převod peněz


Kdo tedy opravdu pojede a přihlásí se dle pokynů, napište mi to sem na web včetně toho co pojedete, budu to sem doplňovat, ať máme přehled...

Závazně přihlášeni s potvrzenou přihláškou:
1 - Marco
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod Marco20VT v pát 24. srp 2012 6:10:09

Hlasim se, urcite na oba zavody. Handicapy OK
Uživatelský avatar
Marco20VT
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte 29. kvě 2012 9:42:52
Bydliště: Hostivice

Re: Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod maxxi v pát 24. srp 2012 7:56:26

Pojedu určitě ale né s CTR to už bude pravděpodobně zazimované :-) na tento závod použiji muj winter car /honda coupe 6g/ alespoň ho před zimou trochu protáhnu 8-) ty handicapy pro mě nejsou problém :twisted:
Uživatelský avatar
maxxi
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 09. lis 2011 23:13:05
Bydliště: Hostivice

Re: Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod dany v pát 24. srp 2012 8:51:22

maxxi píše:Pojedu určitě ale né s CTR to už bude pravděpodobně zazimované :-) na tento závod použiji muj winter car /honda coupe 6g/ alespoň ho před zimou trochu protáhnu 8-) ty handicapy pro mě nejsou problém :twisted:


Pokud to pojedeme ve třech, jak osobně předpokládám :lol: , tak se můžeme na handicapy vykašlat, pojedeme to pro radost a Vy si jen vyzkoušíte tu atmosféru závodu :twisted:

Sice jsem s vymýšlením, psaní článku a vyjednávání ztratil několik hodin, ale nepředpokládám, že se přihlásí moc lidí, sami víte jaká je teď bída akce naplnit :roll:

Na zazimování CTR bude ještě čas, zimní pneu jsou od 1. listopadu :D
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod maxxi v pát 24. srp 2012 9:52:13

dany píše:Pokud to pojedeme ve třech, jak osobně předpokládám :lol: , tak se můžeme na handicapy vykašlat, pojedeme to pro radost a Vy si jen vyzkoušíte tu atmosféru závodu :twisted:

Sice jsem s vymýšlením, psaní článku a vyjednávání ztratil několik hodin, ale nepředpokládám, že se přihlásí moc lidí, sami víte jaká je teď bída akce naplnit :roll:

Na zazimování CTR bude ještě čas, zimní pneu jsou od 1. listopadu :D



Já věřim že se ještě někdo určitě nejde taky by mohl padat sních to by bylo super mam už připravenou i sadu zimních pneu ;) mě nemůže překvapit nic já jsem prostě na tuhle akci ready za všech podmínek :D :D :D
Uživatelský avatar
maxxi
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 09. lis 2011 23:13:05
Bydliště: Hostivice

Re: Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod Eso v pát 24. srp 2012 10:07:42

jak ve trech? copak muzu nekde chybet? ;)
NS pacient
Eso
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 17. dub 2009 14:06:08

Re: Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod Marco20VT v pát 24. srp 2012 10:22:34

Doufám že ve 3 to nebude, jelikož to bychom si žádnou atmosféru závodu nevyzkoušely. Ty by jsi nám ujel ve druhé zatáčce a já s Maxxim jsme zvyklí se honit půl hodiny po okruhu. Takže velká změna by to nebyla. Ale stejně pojedu ať se děje co se děje. Jenom pokud bude nasněženo tak beru Yettiho :lol:
Uživatelský avatar
Marco20VT
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte 29. kvě 2012 9:42:52
Bydliště: Hostivice

Re: Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod jarka v pát 24. srp 2012 10:50:50

Jel bych hned, jen nevím jak mi to po ringu projde doma. Zkusím to nějak dimplomaticky vysvětlit - třeba jako zimní školu smyku :D .
jarka
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 04. zář 2009 21:50:11
Bydliště: Liberec

Re: Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod Pepa 2,7 RS v pon 27. srp 2012 17:21:04

Skvělá práce, Dany - díky.

Hlásím se tímto k účastníkům (samozřejmě pro oba závody). HCP ok.
Pepa 2,7 RS
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 15. pro 2008 21:30:48
Bydliště: Praha

Re: Racing day na okruhu v Mostě...

Příspěvekod LK7R v čtv 30. srp 2012 6:26:31

Tak určitě bych neměl chybět... :cool:
Stejně jako Pepa oba závody.
Honda CTR 7g K20A, TODA, KPRO, INVIDIA, ITG, 200+ HP http://www.honda-club.cz/forum/garage.php?mode=view_vehicle&CID=37
Honda S2000 AP2
Uživatelský avatar
LK7R
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. pro 2008 13:46:50

Další

Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron