TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Plánované a uskutečněné akce

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod Spotcrew v pát 27. črc 2012 0:07:06

taky se hlasim Marian!!!!.) 8-)
Spotcrew
 

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod dany v úte 31. črc 2012 21:28:33

Tady posílám odkaz na mapu s příjezdem na okruh, abychom zabránili zmatkům...
Brána bude otevřena, takže se do areálu i ven dostanete sami kdykoli během dne, nicméně v depu budeme dělat rozdělení a na trať budou moc jen označená auta...

MAPA ... https://maps.google.cz/maps/ms?ie=UTF8& ... 66b3f31afc

Jinak celý den budou v provozu i motokáry, pokud o ně samo bude zájem...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod dany v čtv 02. srp 2012 11:41:20

!!! Přilba povinná !!!
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod Caltiger v čtv 02. srp 2012 22:32:14

Chtěla jsem konečně dojet také a vzít ITR, ostatně do HK to nemám daleko, ale bohužel kamaráda svatba byla plánována o něco dříve než CzechRing, škoda, že má účast byla už potvrzena jinde, tak snad příště. ;) Vy si to tam užijte.
Honda Integra Type R - voňafka a Accord Coupe 2,2 - daily car
Caltiger
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 25. bře 2012 12:57:56
Bydliště: Libice nad Cidlinou

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod dany v pát 03. srp 2012 7:53:35

Poslední organizační upozornění před zítřejším Racing dni...


... Zkuste všichni dorazit na okruh opravdu mezi 8.30 a 9.00 ať začneme včas. Vjezd bude volný bránou 3, mapa příjezdu je v úvodním topicu, Lze tedy lehce přijet i na "kukačku"

... Po příjezdu je třeba vyhledat mě a vyplnit prohlášení účastníka, kdo by se nechtěl zdržovat vyplňováním na místě zde ho také přikládám, je možné si ho stáhnout, vytisknout a vyplnit předem

... Při registraci bude vybráno vyplněné prohlášení, zkontrolována platba a bude přiděleno startovní číslo, které se nalepí do pravého horního rohu čelního skla

... Bez startovního čísla, tedy kompletní registraci, a přilby nebude nikdo na trať vpuštěn...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod Well v sob 04. srp 2012 23:12:14

Skvělá akce a moc fajn parta lidí. Díky moc za organizaci Dane.
Mazda MX-5 1,6
Well
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned 14. pro 2008 19:30:07
Bydliště: Plzeň

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod dany v ned 05. srp 2012 11:14:31

Také chci všem zúčastněným poděkovat za super den a hlavně za disciplínu.

Bohužel bylo málo aut (i na to že byla sobota), ale na druhou stranu jsme měli možnost si v pohodovém tempu zablbnout. Výsledek nakonec vyzněl velmi příjemným překvapením pro mazdaře :) když ve finálových jízdách dokázal skvěle jezdící Štěpán Pulkrábek s Mazdou MX-5 1.8 kompresor porazit Maxxiho Hondu Civic TypeR kompresor, podlehl tak pouze nedostižnému EVU X, ale ne zase o tak velký kus, jak by se dalo očekávat.
Dále jsme si užili úžasné a těsné souboje mezi Mazdami MX-5, ale i bratrovražedné souboje Civiců TypeR 8G a těsné semifinálové jízdy mezi Kráťovým EVEm X (pozdější absolutní vítěz) a Bennym s BMW Z3M, jejiž jednu jízdu musela rozhodovat "fotobuňka" ve složení asi 7lidí hlasováním :lol:

Nakonec musím uznat, že Mazda MX-5 klub je dnes super parta lidí a s ohledem na akce asi už daleko lepší než Honda club :( TypeR.cz klub se specializuje přeci jen spíš na zahraniční akce Nordschleife a SPA, takže malý okruh jako CzechRing je pro většinu již moc "těsný" (přestože jádro klubu jezdí všude), ale účast Hond na akcích jako takových je stále více mizernější záležitost :( Přijde mi, že mezi Hondaři se již daleko více závodí ústy a na foru (případně se snaží z Hond udělat sprintové "speciály", ale dosahované časy jsou pomalejší než by bylo nutné), kdežto mezi Mazdaři MX-5 se kecá méně a o to více jezdí na akce, což je i velká zásluha Wella, který to dobře drží pohromadě...

Pro příští rok zkusíme TypeR.cz a Mazda MX-5 trošku více propojit v některých akcích, aby se tu vůbec udrželo něco, kde se alespoň trošku závodí...
Doufám, že se přidá i několik dalších Hond, aby tato kdysi extrémně sportovní značka nevymřela, myslím si, že celodenní startovné za 1000,- je přijatelné (pokud člověk zaplatí 14dnů dopředu) a navíc se závody jedou na jedno či dvě kola (2-4km) a pak mají auta možnost vychladnout, než jedou znovu. To výrazně snižuje zátěž pro auta i řidiče...


Nakonec přikládám výsledky...
Rozjížďky
Rozjížďky.pdf
(570.17 KiB) 410 krát


Dualní vyřazovací závody:
Absolutní pořadí:
1. Kráťa ... Mitsubishi Lancer EVO X (příští účast na RacingDay zdarma)
2. Štepán ... Mazda MX-5 1.8 kompresor
3. Maxxi ... Honda Civic TypeR 8G kompresor

Mazda MX-5 pořadí:
1. Štepán ... Mazda MX-5 1.8 kompresor
2. Miloš ... Mazda MX-5 1.8
3. Well ... Mazda MX-5 1.6
4. Skyline ... Mazda MX-5 1.8 v záběhu
DualRace.pdf
(469.14 KiB) 422 krát
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod maxxi v ned 05. srp 2012 17:30:47

Dany ještě jednou díky za super akci :D duální závody jsou hodně návyková záležitost mě osobně to moc bavilo a příště pojedu určitě znovu. Mám krátké video mé jízdy s Marcem a Honzou tu rychlou mazdu co mi nasekala nahranou nemam ,pokud by měl někdo z MX klubu nějaké video nebo fotky dejte to sem rád se podívam.

A závěrem sláva vítězům čest poraženým rád jsem Vás všechny poznal!

http://www.youtube.com/watch?v=sUDQL1nmec4&feature=plcp
Uživatelský avatar
maxxi
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 09. lis 2011 23:13:05
Bydliště: Hostivice

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod Marco20VT v ned 05. srp 2012 19:53:08

Rad bych se pridal k pozitivnim ohlasum. Uzil jsem si ten den se vsi paradou. *Teda az na to ze krome Dacie na dalnici jsem ten den nic nepredjel* Urcite se rad opet zucastnim. Take se priklanim k dobremu chodu miata klubu a rad bych se klidne zucastnil v open tride nejakych jejich zavodu. Samozdrejme hlavne dik Danymu za organizaci a dobrou naladu. Jenom pozor - priste budu skrabat a kousat mnohem vic :)
Uživatelský avatar
Marco20VT
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte 29. kvě 2012 9:42:52
Bydliště: Hostivice

Re: TypeR.cz racing day na okruhu CzechRing.cz 4.8.2012

Příspěvekod dany v ned 05. srp 2012 20:08:33

maxxi píše:Dany ještě jednou díky za super akci :D duální závody jsou hodně návyková záležitost mě osobně to moc bavilo a příště pojedu určitě znovu. Mám krátké video mé jízdy s Marcem a Honzou tu rychlou mazdu co mi nasekala nahranou nemam ,pokud by měl někdo z MX klubu nějaké video nebo fotky dejte to sem rád se podívam.

A závěrem sláva vítězům čest poraženým rád jsem Vás všechny poznal!

http://www.youtube.com/watch?v=sUDQL1nmec4&feature=plcp


Tak jak koukám na časy, je vidět že sis to vítězství mezi tajpáry zasloužil. Prohrál si vlastně až když si zajel nějaký horší čas. Pravá startovní dráha Ti evidentně vyhovuje víc...
Zajímali by mě časy toho finále s Miatou, jestli si jel ještě rychleji než těch 1:30.1 nebo jestli ses naopak zpomalil a díky tomu prohrál...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

PředchozíDalší

Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků