Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Plánované a uskutečněné akce

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod Viny v pon 21. bře 2011 15:10:05

Ahoj vsem,

prihlasil jsem se na Pachfurth na praxi a neni jiste, zda budu moci v uvedenem terminu jet...proto se jiz dopredu ptam, zda by nechtel nekdo jet misto me....nerad bych, aby propadla zaloha a abych zbytecne blokoval misto pro jineho zajemce. Takze dotaz je nasledujici...chcete nekdo jet misto me? Svoji ucast prenecham za zaplacenou zalohu 1500 CZK. Pokud by se vsak nikdo nenasel, doplatim zbytek a nejak si to zaridim, abych mohl jel. Pro pripadne zajemce tel na me: 777 070 962..., pripadne e-mail: vojtech.vinar@ge.com

Diky,

Viny
Viny
 

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod dany v úte 22. bře 2011 1:15:06

Kontaktuj Wella tady na foru, chtěl jet, ale nebylo místo, myslím, že pojede rád...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod dany v ned 27. bře 2011 22:00:53

Už se nám to blíží, takže posílám další upřesnění na základě dotazů...

Peníze teď už posílat nemusíte. Doplatí se to na teorii, případně pak na praxi. Na praxi v Pachfurthu musí být zaplacena záloha minimálně 3.000,- tedy s teorií 4.000,- (respektive 3.500,- u majitelů XYZ podvozků nebo brzd). Lehce si tedy spočítáte, kolik peněz musíte na teorii přivést. Pokud jedete jen na praxi, bylo by dobré do konce tohoto týdne poslat zbytek do celkové zálohy 3.000,- na účet...

Abych předešel zbytečně moc příspěvkům, udělal jsem hlasování, potřebuji mít do středy představu kolik bude na teorii lidí... Ve středu dám kompletní pokyny pro pátek na teorii...

Co se týká cen, je to tak, že ...
... teorie je kalkulována na člověka, pokud tedy někdo přijede ve dvou, zaplatí každý...
... Pachfurth je kalkulován na auto, spolujezdci tedy platí pouze oběd navíc, v autě se budete střídat, tím si méně zajezdíte, záleží na Vás

ještě mi tady napište, jestli přijedete sami nebo ve dvou...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod dany v pon 28. bře 2011 11:51:39

Vzhledem k tomu, že do současné doby všichni co se ozvali přijedou sami, rozhodl jsem to hned a vzal jsem menší salonek pro 30lidí...

Konat se to tedy bude v kongresové části Hotelu Galerie Unhošť, 1.dubna od 17hodin (v prvním příspěvku je zase odkaz na mapu i kontakt), je to asi 10min. z Prahy... Dobré by bylo, kdyby jste dorazili alespoň o chvíli dříve, ať můžeme opravdu v pět začít...

Všichni se po příjezdu hlaste na recepci hotelu, kde Vás už nasměrují do salónku, jinak je to nízká budova za kovovým plotem vlevo od hotelu, pokud stojíte na parkovišti před hotelem čelem k hotelu a koukáte na hotelovou recepci s točivými dveřmi...


Dobrou náladu a poznámkové bloky sebou...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod dany v úte 29. bře 2011 18:03:29

A ještě Vás chci požádat o kontrolu výše zaplacení zálohy, abychom to neřešili na teorii. Pokud někdo zaplatil jinou částku, než je v prvním příspěvku, nechť mi dá vědět a zjednáme nápravu...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod dany v čtv 31. bře 2011 8:48:19

Vzhledem k několika dotazům chci ještě upřesnit...

Teorie není povinná, nicméně ji vřele doporučujeme s Martinem všem, už třeba proto, že je vidět nezájem ze strany Vás, tudíž pravděpodobně všichni teorii hravě ovládají a další školení teorie nemá už cenu pořádat...

Dále si na té teorii probereme trošku přípravu pro Pachfurth, protože tam bude hodně aut, nebude na to už tolik času a organizační pokyny je možné probrat napřed, stejně jako odjezd a další detaily...

Teorie je vhodná i pro ty, co do Pachfurthu nepojedou, myslím že správný průjezd zatáčkou a správné brždění je opravdu základ...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod jarka v sob 02. dub 2011 9:49:05

Teorie byla super, ještě jednou díky Dany a Martine. Blok věnovaný bezpečnosti/technice jízdy bych mohl mít klidně každýho půl roku a vždycky bych tam objevil něco novýho a technika je takový nekonečný příběh toho co ještě nevím.
jarka
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 04. zář 2009 21:50:11
Bydliště: Liberec

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod dany v sob 02. dub 2011 10:03:02

Takže z naší strany to beru jako velice podařenou akci. Všem Vám chci poděkovat, byl to super večer, ačkoli jsem nečekal, že se to protáhne na 4 hodiny, byl to příjemně strávený čas...

Doufám, že teorie nebyla pro Vás tak nezáživná, jak jste si původně mysleli... :D
Je mi naprosto jasné, co se lidem honí hlavou, když se bavíme o školení teorie :vytlem:

Docela nás s Martinem zajímá Váš názor, jak se Vám líbilo podání, jak se Vám líbil obsah, jestli jste se dozvěděli co jste chtěli, a celkem jestli Vás to zklamalo, uspokojilo nebo třeba snad nadchlo :?: ... Prostě jestli to byl správně investovaný čas...
Díky Dan a Martin


Jinak jsem upravil časový plán v úvodním příspěvku. Teď už to časově sedí...

Jediná změna je, že nepojedeme po vedlejších silnicích do Bratislavy, ale koupíme slovenskou dálniční známku a pojedeme po dálnici, v Rakousku pak již jen po vedlejších...

Týdení dálniční známka na Slovensko stojí 7Eur na auto, pokud nebudete mít Eura, tak není problém, vyměním Vám je, budu mít u sebe dost...
V Břeclavi na benzínce vyberu peníze (mějte tedy připraveno buď 7Eur nebo 180kč) a než Vy ostatní natankujete, vydám se na hranice koupit známky hromadně, jinak bychom pak zase ztráceli hodně času.


Co se týká cesty, pojedeme podle předpisů...
... Dálnice stálou rychlostí 130km/h GPS
... V koloně pojedeme ve stálém pořadí, žádné předjíždění a závodění (první pojedu já a poslední asi Padam)
... Kdo nás dojede, nebo se k nám po cestě připojí, zařadí se těsně před Padama na předposlední místo
... Nikdo nebude zbytečně tůrovat motor (hlavně Bratislavský tunel) ať nejsme nápadní, jinak si na nás Slovenští i Rakouští plicisti můžou lehce smlsnout, přeci jen nějaké ty nedostatky na autech by asi našli, stačí jen, že nás pojede taková kolona, už to se nedá přehlédnout
... Po Rakousku už pojedeme do 100km/h
... Pro jízdu ve skupině platí jednoduché pravidlo, každý si hlídá vozidlo za sebou (proto nebudeme měnit pořadí) pokud se mu vozidlo jedoucí za ním ztratí, automaticky sníží rychlost, tím se nikdo neztratí. Hlavně je tento postup důležitý pak v Rakousku, kde budeme 3x odbočovat. Odbočím tedy a hned za tou odbočkou zpomalím, abych měl jistotu, že mě auto za mnou vidí...


Pro urychlení organizace v Pachfurthu, bych potřeboval vědět, co si dáte k obědu a také samozřejmě jestli pojedete v autě sami nebo ve dvou, řešit toto v Pachfurthu je opravdu časově náročné...
Můžete si vybrat následující:

Polévka:
P1 ... Vývar s fritátovými nudlemi
P2 ... Vývar s krupicovými knedlíčky
P3 ... Vývar s játrovými knedlíčky
P4 ... Krémová česneková

Hlavní jídlo:
H1 ... Vepřový vídeňský řízek s hranolkami
H2 ... Vepřový vídeňský řízek s bramborovým salátem
H3 ... Krůtí špíz s hranolkami
H4 ... Krůtí špíz s bramborovým salátem
H5 ... Krůtí vídeňský řízek s hranolkami
H6 ... Krůtí vídeňský řízek s bramborovým salátem
H7 ... Přírodní krůtí řízek s rýží
H8 ... Grilovaný krůtí steak s opečeným bramborem
H9 ... Krůtí kousky na zeleninovém salátu
H0 ... Kuřecí nugetky na zeleninovém salátu
(jen chci upozornit, že rakouský bramborový salát je trošku jiný než náš, nemá tolik majonézy a je takový víc „zeleninový“, nicméně je výborný a vřele doporučuji, sám si ho dávám)

V ceně oběda je jedno pití, pokud někdo bude chtít víc, není problém si ho doplatit…


Posílejte mi tedy SZ s počtem lidí na oběd a výběrem z jídelního lístku… (např. Petr – dva lidi – P1, H2 a P3, H1)
Pak si to ještě prosím zase v úvodním příspěvku zkontrolujte, jestli jsem to opsal správně, budu to aktualizovat zase v seznamu…
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod dany v stř 06. dub 2011 19:50:36

připomínám ještě výběr toho oběda, pro Ty co mi to ještě nenapsali...
Díky
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Škola ovládání auta... Teorie, Pachfurth "light level" (AT)

Příspěvekod dany v pát 08. dub 2011 18:56:01

Poslední pokyny, které pro jistotu znovu opakuji ...

... Odjezd první skupiny pod mým vedením je v 6.00 od McDonalda v Praze Zličín (podrobnosti v prvním příspěvku)
... Odjezd druhé skupiny pod vedením Padama je v 6.10 od McDonalda v Praze Průhonicích (podrobnosti zase v prvním příspěvku)
... Pak obě skupiny spojíme někde na dálnici

Co se týká cesty, pojedeme podle předpisů...
... Dálnice stálou rychlostí 130km/h GPS
... V koloně pojedeme ve stálém pořadí, žádné předjíždění a závodění (první pojedu já a poslední Padam)
... Kdo nás dojede, nebo se k nám po cestě připojí, zařadí se těsně před Padama na předposlední místo
... Nikdo nebude zbytečně tůrovat motor (hlavně Bratislavský tunel) ať nejsme nápadní, jinak si na nás Slovenští i Rakouští plicisti můžou lehce smlsnout, přeci jen nějaké ty nedostatky na autech by asi našli, stačí jen, že nás pojede taková kolona, už to se nedá přehlédnout
... Po Rakousku už pojedeme do 100km/h

Takto disciplinovaně dojedeme až do Břeclavi, kde dotankujeme auta...
Dohodneme se na těch dálničních známkách (kdo jede sám a má zaplacenu zálohu 3.000,- může mi říct, ať mu známku koupím z přeplatku nebo mějte tedy připraveno buď 7Eur nebo 180kč)
... Vyrazíme po dálnici směr Bratislava
... Chvilku zastavíme na hraničním přechodu SK-AU, kde by se měl někdo také připojit
... Pak už na jeden zátah do Pachfurthu

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdo bude chtít, může do Pachfurthu dorazit sám, případně se kdekoli připojit k naší koloně...
Kdyby něco, budu na telefonu 602284336

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
... Pro jízdu ve skupině platí jednoduché pravidlo, každý si hlídá vozidlo za sebou (proto nebudeme měnit pořadí) pokud se mu vozidlo jedoucí za ním ztratí, automaticky sníží rychlost, tím se nikdo neztratí. Hlavně je tento postup důležitý pak v Rakousku, kde budeme 3x odbočovat. Odbočím tedy a hned za tou odbočkou zpomalím, abych měl jistotu, že mě auto za mnou vidí...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

PředchozíDalší

Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron