14.8. - Pachfurth Control level 2 (AT)

Plánované a uskutečněné akce

Re: 14.8. - Pachfurth Control level 2 (AT)

Příspěvekod pipka v ned 15. srp 2010 23:00:08

Taky se přidávám se svým díky Danymu a Martinovi za bezvadnou organizaci.

Do teď mě s..e, že jsem nedokázal dát ten drift přes celou tu mokrou plochu. Dlouho jsem přemýšlel jestli je to teda o technice nebo o rukách a došel jsem k závěru, že spíše o tom druhém ;) Zkrátka jsem nedokázal za těch pár kol přesvědčit svojí hlavu v tom, že když po kolečku kolem toho kopce s výborným a konzistentním gripem jaký semislick na suchu nabízí, přijedu k tý prochcaný zatáčce, že je to "v pohodě" a že to tam můžu poslat jako do suchý zatáčky a pořádně se s tím poprat. No a asi se shodneme v tom, že to tam na semislicku nemůžu poslat jako do sucha a do pohody. To jsem udělal jednou a ne do pohody ale do hlíny :lol: .... a ještě jsem k tomu zatočil málo ke středu, abych si to tzv. posychroval a měl to v p..i .
Uživatelský avatar
pipka
 
Příspěvky: 81
Registrován: pon 15. pro 2008 14:15:13

Re: 14.8. - Pachfurth Control level 2 (AT)

Příspěvekod dany v ned 15. srp 2010 23:35:36

Jasně, jezdím semi už dost dlouho na to, abych věděl, jak to je těžké, nicméně když jsem nad tím přemýšlel, možná opravdu je problém, že sis nevěřil... Nakonec mi zpětně přišlo, že jsi se trošku lekl a nakonec možná zatočil kola moc, což na mokru semi nepobere (takže nezatočí vůbec) jenže jak si byl dost na venkovním kraji, tak tam byli občas i suchá místa, na které pokud najedeš s velkým rejdem, tak předek okamžitě změní směr a přetočí zadek ještě na mokru, třeba to byla opravdu jen shoda špatných náhod... Úplně si nejsem jistej... Každopádně na suchu Ti to jde a to zase není jen tím autem, ruce jsou potřeba hodně...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: 14.8. - Pachfurth Control level 2 (AT)

Příspěvekod peeetr v pon 16. srp 2010 14:09:28

Ahoj, taktéž díky. Jednak za možnost se zůčastnit s vámi takové bezva akce a taky za zajištěný program - Martinem a Denym a jeho prúběh.

Kdyby byla možnost, mooooc rád bych se s " paní Škodou" RS zůčastnil i dalších akcí. Měl jsem trochu obavy, aby to RS bez úhony přežila, zatím byla statečná. Jen při ježdění na postaveném okruhu mi přestávala na plno vystavovat spojka - asi jí bylo moc horko :P - nevím nemám zkušenosti.

Jinak bezva parta lidí nadšených pro auta a ježdění.

díky Petr RS - Kladno
peeetr
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 16. črc 2010 18:02:33

Re: 14.8. - Pachfurth Control level 2 (AT)

Příspěvekod LK7R v pon 16. srp 2010 14:12:11

peeetr píše:Kdyby byla možnost, mooooc rád bych se s " paní Škodou" RS zůčastnil i dalších akcí

Tak to se mrkni na zářijový výlet na Nordschleife, myslím že tam je to ten pravý "var" :twisted: ...
Honda CTR 7g K20A, TODA, KPRO, INVIDIA, ITG, 200+ HP http://www.honda-club.cz/forum/garage.php?mode=view_vehicle&CID=37
Honda S2000 AP2
Uživatelský avatar
LK7R
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. pro 2008 13:46:50

Re: 14.8. - Pachfurth Control level 2 (AT)

Příspěvekod dany v pon 16. srp 2010 14:14:47

To ano, jen to musíš mít TAK trošku v <>...

Nicméně odtohovka na dvě auta je zajištěná :D
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: 14.8. - Pachfurth Control level 2 (AT)

Příspěvekod peeetr v pon 16. srp 2010 19:50:32

No, jste kluci veselý, hlavně Deny s tou odtahovou :o to je to tam, asi pěknej mazec. Rád to zkusím a uvidím :) cca před 3 roky jsem byl šťasným majitelem HONDY accord 2,2 type R 99 v champions white, bylo to úžasný auto, ale čas jde dál....honda je honda ;)
peeetr
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 16. črc 2010 18:02:33

Re: 14.8. - Pachfurth Control level 2 (AT)

Příspěvekod Cabrioman328i v úte 17. srp 2010 11:04:22

Taky se připojuji s díky za vydařenou akci, pěkně jste to zorganizovali!

Se 130i jsem toho zatím moc nenajezdil a mimo silnici kde si člověk dovolí to trochu podráždit s vypnutou stabilizací jsem byl poprvý takže to podle toho taky vypadalo, strašný netáhlo za volantem :lol: Každopádně mě to parádně naladilo na ten ring v září, už se nemůžu dočkat. A to co předved s autem Martin, to byl velkej zážitek vidět jak je "rychlej na volantu" :P a vodí si to driftem po suchym asfaltu jak se mu zachce...

Připojuju pár fotek od spolujezdce (Best off a full galerii), prásknu na něj, že má v garáži porscháka, na ring se mu nechtělo, ale sobota ho taky nadchnula a na ring už prej na "99% jede taky" :D

http://sedesatdevet.rajce.idnes.cz/2010 ... _BEST_OF/#

http://sedesatdevet.rajce.idnes.cz/2010 ... furt_FULL/
Cabrioman328i
 

Předchozí

Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků