TypeR kalendář 2010

Plánované a uskutečněné akce

Re: TypeR race kalendář

Příspěvekod pipka v čtv 27. kvě 2010 12:29:31

No a čím to je, že na akce SKA auta přijedou a na akce type-r ne? To asi nebude občerstvením a podle mě ani instruktorama ne. A o penězích to taky teda není, když to máme celkově levnější. Jediné co mě napadá je velikost cílové skupiny. Možná že to ani tak moc nebylo myšleno, ale já rozhodně vnímám akce typer.cz jako víceméně Honďáckou skupinu. A v tom je asi ten problém. Lidí co mají sportovní Hondu a současně jsou ochotni platit pronájem, těch je evidentně moc málo.

Já, samozřejmě z čistě sobeckých důvodů, nerad vidím, že se TypeR dostává do situace typu "na další akce kašleme, nevyplatí se to ...". Právě tuhle aktivitu, jsem ale viděl jako takový proof-of-concept toho co TypeR pro majitele aut (Hond) dělá.

No snad mě neukamenujete, když napíšu 3 možnosti výhledu TypeR (seřazeno podle stupně deprese :D ):
1) rozšíření záběru na ostatní značky aut
2) spolupráce TypeR a KSA
3) přechod do KSA
4) pronájem okruhu v 5 lidech na jednu hodinu za 10k/osobu 8-)
Uživatelský avatar
pipka
 
Příspěvky: 81
Registrován: pon 15. pro 2008 14:15:13

Re: TypeR race kalendář

Příspěvekod babo v čtv 27. kvě 2010 12:40:38

Akcia sa Dane mozno nezaplatila v oktobri ci novembri, ci kedy to bolo, ale pozor, zase to bolo 6 stupnov a to tiez nie je zrovna lakadlo pre ludi, bohuzial. Ty sam si nam vtedy vypisoval, ze predpoved je SNEH :)

250 ludia nie su ochonti dat a hlavne asi nie, ked hrozi dazd (a silny, ziadne prehanky). A ked nie su ochotni a akcie sa nezplatia, tak bohuzial, akcie sa zrusia. Ja si naopak myslim, ze pri 150 by doslo urcite viacej aut a hlavne ale musi byt pocasie, bez toho to nejde.
Co s atyka ceny prenajmu neviem, racingwheels mal na zaciatku aprila vyrazne lepsie ceny a co mam info, skoncili na nule. A este im aj vyslo pocasie (co je samozrejme o stasti).

To nakoniec som rad, ze ako jediny som bol na SK RING dvihnut vlajku a zajazdit si :) :) (aj ked len pol dna). To da asi este ten posledny SK RING a potom Pachurth/Piestany a nazdar bazar :-/
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: TypeR race kalendář

Příspěvekod dany v čtv 27. kvě 2010 13:13:22

To Babo: Pronájmy se dohadují rok dopředu a platí se záloha 50%, takže o nějakém zrušení nemůže být ani řeč. Ale jak říkám, všechno se dělalo pro to, že právě lidi na slovensku křičeli, že to mají do čech daleko a proto na akce nejezdí, že kdyby to bylo na slovensku... blablablabla... a skutek utek... Kdyby to nebylo kvůli slovákům, bylo by bývalo 2x nebo 3x Brno a nebyl žádný problém... To by se bez problémů naplnilo...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: TypeR race kalendář

Příspěvekod dany v čtv 27. kvě 2010 13:26:00

pipka píše:No a čím to je, že na akce SKA auta přijedou a na akce type-r ne?

Protože tam jezdí auta lidí horních desti tisíc, co o peníze nemají nouzi a potřebují se někde blejsknout a se svou károu vytáhnout, proto potřebují medializaci...

pipka píše:Možná že to ani tak moc nebylo myšleno, ale já rozhodně vnímám akce typer.cz jako víceméně Honďáckou skupinu. A v tom je asi ten problém. Lidí co mají sportovní Hondu a současně jsou ochotni platit pronájem, těch je evidentně moc málo.

Ale právě jako klubové akce to bylo myšleno.

pipka píše:No snad mě neukamenujete, když napíšu 3 možnosti výhledu TypeR (seřazeno podle stupně deprese :D ):
1) rozšíření záběru na ostatní značky aut
2) spolupráce TypeR a KSA
3) přechod do KSA
4) pronájem okruhu v 5 lidech na jednu hodinu za 10k/osobu 8-)


add1) To nechci. Nechci z toho mít hromadné akce. Stačí, že tam jsem pořád jako mechanik. Ještě navíc se zabývat organizací, hádat se s lidma, děkuji ne... Tohle už tady bylo, Loko by mohl vyprávět...

add2) Nevím, proč by měl někdo s někým spolupracovat, jestli si někdo myslí, že se z nás pěti co pravidelně jezdíme, někdo pose.. tak je na omylu, jsme naprosto nezajímaví. O nějaké spolupráci nemůže být ani řeč...

add3) Pár poznámek...
... Akce v KSA vyjde na podobné peníze jen v případě, pokud zaplatíš členský příspěvek, zúčastníš se alespoň pěti akcí v roce a navíc najezdíš za den alespoň 2.5hodiny čistého času...
... V KSA budeš za socku a nezajezdíš si, jestli si myslíš, že se z nějakého CTR nebo S2000 lidi z KSA "pose.." tak jsi na omylu.
... Navíc málo kdo s těmi silnými auty jezdí časy pod dvě minuty v mostě, ale jestli máš představu, že tě někdo s Porsche nebo Lambem, co jezdí časy 2:05 a výše, pustí před sebe, tak se mýlíš. Na rovině na něj nemáš a v zatáčkách ho nedostaneš, takže až třeba Pipka přejde do KSA, může si o čase 2 minuty nechat již jen zdát... Zažil jsem to osobně a byla to moje první a poslední navštěva... Můj nejlepší čas 2:04 hovoří za vše a to jsem se tam ještě málem popral právě s jedním majitelem Lamba, co mě brzdil 6kol, silnější auta pouštěl na rovině, tam jsem se nechytnul a v zatáčkách není předjet kde. Jezdil časy 2:07, ale to prostě na předjetí nestačí :(

Závěrem chci podotknout, že já osobně nemám problém si jet zajezdit, to co dělám, je hlavně kvůli ostatním. Já mám dost nabídek, ale vždy to je jen pro mě, v nejlepším případě si můžu vzít jedno až dvě auta sebou. Tím pádem, mě to neomezí, ale ostatní mají smůlu, navíc nebudu muset dělat mechanika a dokonce mě to nebude nic stát...
Kdo se bude chtít jet svést, potáhne se na volná ježdění a já budu mít klid, takhle jsem to ale nechtěl, nicméně to tak dopadne, bohužel :(
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: TypeR race kalendář

Příspěvekod babo v čtv 27. kvě 2010 13:28:08

no ja aspon tu na TYPER si nie som vedomy ziadnych krikov (osobne mat moznost cely den Most a cely den SK RING, tak idem do mostu), ale mozno co sa tyka MAXCARS, tak tam mozno ludia pindali, to neviem. Ved tu aj tusim hlaovanie bolo nech su radsej castejsie Piestany, ako SK Ring.
Osobne neverim ale tomu, ze by do Brna pri rovnakom pocasi prislo viacej ludi, to su dohady a to sa pravdu uz nedozvieme. Nech Boris stornuje SK RIng a da Brno ako poslednu sancu pre akcie...

A ked nie je prenajimatel kokruhu ochotny poskytunut nahradny termin v pripade zleho pocasia, tak tam netreba robit akcie. Ale opat, pokial viem, Racingwheels na SK RIngu nahradny termin dostal (poovodne mali ist 21.3. alebo kedy). Samozrejme Boris mal ale smolu, vypadalo to na hnusne pocasie a nakoniec sa jazdit dalo bez problemov. S tym sa tazko nieco spravi :( :(
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: TypeR race kalendář

Příspěvekod pipka v čtv 27. kvě 2010 14:56:02

No jo, tak snad to nebude taková depka a někde se přeci jen za ten rok sejdeme.

KSA mě neláká, jen jsem chtěl vyprovokovat názor. Je mi jasný, že je to spíš přehlídka aut pro diváky.
Uživatelský avatar
pipka
 
Příspěvky: 81
Registrován: pon 15. pro 2008 14:15:13

Re: TypeR race kalendář

Příspěvekod dany v čtv 27. kvě 2010 15:05:46

babo píše:no ja aspon tu na TYPER si nie som vedomy ziadnych krikov (osobne mat moznost cely den Most a cely den SK RING, tak idem do mostu), ale mozno co sa tyka MAXCARS, tak tam mozno ludia pindali, to neviem. Ved tu aj tusim hlaovanie bolo nech su radsej castejsie Piestany, ako SK Ring.
Osobne neverim ale tomu, ze by do Brna pri rovnakom pocasi prislo viacej ludi, to su dohady a to sa pravdu uz nedozvieme. Nech Boris stornuje SK RIng a da Brno ako poslednu sancu pre akcie...

A ked nie je prenajimatel kokruhu ochotny poskytunut nahradny termin v pripade zleho pocasia, tak tam netreba robit akcie. Ale opat, pokial viem, Racingwheels na SK RIngu nahradny termin dostal (poovodne mali ist 21.3. alebo kedy). Samozrejme Boris mal ale smolu, vypadalo to na hnusne pocasie a nakoniec sa jazdit dalo bez problemov. S tym sa tazko nieco spravi :( :(


Když má zaplacenou zálohu 8tis EUR, tak asi nic nestornuje...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: TypeR race kalendář

Příspěvekod dany v čtv 27. kvě 2010 15:10:53

babo píše:no ja aspon tu na TYPER si nie som vedomy ziadnych krikov (osobne mat moznost cely den Most a cely den SK RING, tak idem do mostu), ale mozno co sa tyka MAXCARS, tak tam mozno ludia pindali, to neviem. Ved tu aj tusim hlaovanie bolo nech su radsej castejsie Piestany, ako SK Ring.
Osobne neverim ale tomu, ze by do Brna pri rovnakom pocasi prislo viacej ludi, to su dohady a to sa pravdu uz nedozvieme. Nech Boris stornuje SK RIng a da Brno ako poslednu sancu pre akcie...

A ked nie je prenajimatel kokruhu ochotny poskytunut nahradny termin v pripade zleho pocasia, tak tam netreba robit akcie. Ale opat, pokial viem, Racingwheels na SK RIngu nahradny termin dostal (poovodne mali ist 21.3. alebo kedy). Samozrejme Boris mal ale smolu, vypadalo to na hnusne pocasie a nakoniec sa jazdit dalo bez problemov. S tym sa tazko nieco spravi :( :(


Ano pindali a hlavně v piešťanech... že to je prd okruh, že ten slovakiaring by byl lepší a pod...
Já netvrdím, že za to můžeme my, ale jen že jsme k tomu svou neúčastí také přispěli...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: TypeR race kalendář

Příspěvekod babo v pát 28. kvě 2010 10:22:17

tak s poslednym prispevkom musim suhlasit. Ale s tym, ze trebars za rovnakej predpovede pocasia by sa Brno naplnilo a SK Ring nie, tak s tym nesuhlasim.
A zacarovany kruh to je, keby si zahlasil idem dat nejaky cas aj na tom SK RINGU, Tomas a Kaufi idu, podte tiez, bud prdel, tak by sme sa tam trebars desiati (alebo aspon osmi) objavili. Takto to uz vidim, ze tam budem sam :roll:
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: TypeR race kalendář 2010

Příspěvekod LK7R v ned 30. kvě 2010 13:20:01

Organizace je nevděčná práce, organizoval jsem párkrát Most a dokud jede okruh známých lidí, tak je to v pohodě. Jakmile do toho přimícháte další lidi tak je to jen pindání a kecy kecy. Vůbec se Danymu nedivím, že je rozčarován a jsem rád, že někdo má vůbec chuť takové akce zorganizovat. SK Ring jsem nejel, protože mě ani z videa a ani z vyprávění nenadchnul. Za podobné peníze se dá jezdit na NS... Piešťany mě na druhou stranu mrzí, to byl hodně zábavný okruh.
Honda CTR 7g K20A, TODA, KPRO, INVIDIA, ITG, 200+ HP http://www.honda-club.cz/forum/garage.php?mode=view_vehicle&CID=37
Honda S2000 AP2
Uživatelský avatar
LK7R
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. pro 2008 13:46:50

PředchozíDalší

Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron