Polygon Pachfurth

Plánované a uskutečněné akce

Této akce ...

Anketa končí za ned 13. zář 2009 23:05:41

Se zúčastním, pokud bude o víkendu
1
20%
Se zúčastním, pokud bude v pracovní den
1
20%
Se zúčastním, termín nerozhoduje
2
40%
Se nezúčastním, je to moc drahé
1
20%
Se nezúčastním, mám jiný důvod
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 5

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod Saty v úte 22. zář 2009 18:33:05

Lituju, že jsem nepodlehl a nejel ... věřím, že bych to dostal konečně do ruky, hlavně krizové situace a chování na hraně :mrgreen:
tel.608641981
Saty
 
Příspěvky: 360
Registrován: úte 17. bře 2009 12:20:41
Bydliště: Veřovice

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod dany v úte 22. zář 2009 19:13:17

Asi bys to do ruky nedostal, to bych si tvrdit nedovolil, na to je to zase málo času, ale určitě bezpečně poznáš, kde ten limit je a dá se s tím trošku laborovat.
Dneska jsem to například nevydržel a v přehledné 90st. zatáčce to poslal přes ručku bokem, normálnš to na asfaltu neutrhneš, ale třeba tenhle limit a potřebnou minimální rychlost, jsem si tam v pohodě vyzkoušel. Dneska už to byl docela bezpečný smyk (i docela dlouhý díky rychlosti) na to bych si ještě ve čtvrtek netroufnul asi, měl bych strach, jestli to auto vytáhne a udrží na silnici, teď vím, že ano :lol: a to je ten přínos...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod willy2.0 v pát 25. zář 2009 15:24:32

Walker píše:Z téhle VELMI přínosné akce si všichni odnášíme určitě spoustu postřehů, většinu popsal Dany a Loko, já osobně nebudu zapomínat nabíjet baterky a příště zkusím "nebýt pomalej na volantě..." :D Ne vážně, netušil jsem, co všechno (ne)dokážu já, a co všechno dokáže tohle auto, prostě za ty peníze je CTR nejlepší hračka, co se dá koupit, sorry majitelé Ferrari, Porsche, BMW, Gti a samosebou Renaultů... ;) :D Kdo nebyl a myslí to s ježděním alespoň trochu vážně, udělal moc velkou chybu...

Nene Walkere,Clio je za ty peníze nenahraditelný a nesesaditelný pro mě ;) a vím o čem mluvím 8-) CTR je no2"pro mě,ale přesně vím,co tím chceš říct a sdílím stejný nadšení,CTR patří k autům,který když umíš vodit pak lidi který na tohle nejsou zvyklí nechápou...Třeba sme se byli podívat na jedno CTR co se prodávalo,s kamarádem...jak majitel tak i kamarád pak chtěly,abych to projel já,napříč tomu,že auto nebylo v good kondici,skočily sme si s ním přes lávku řádně v cca 120-130 dost fest teda,už sem měl hrachy,pak pár zatáček,který sem stejně ani nejel naplno si myslím a na konci majitel CTR...kterej to očividně zas nechtěl moc prodat a bylo vidět,že do tý doby vlastně ani nevěděl co doma má,nevím kolik vykouřil cigár už,ale doufám,že byl nadšenej...řek sem mu sorry za tu lávku a on nee dobrý to bylo:)!!!...a to sem měl na svým CTR najeto asi tak 1500km :lol: Ano patří mezi dobrý auta prostě,tak to je ;) Ale rovnice malý peníze,skvělý svezení...tam vede Clio furt,o trochu ale vede.Sem rád za obě auta...obě potěšej toho kdo to s ježděním myslí vážně,přesně jak si napsal
Naposledy upravil willy2.0 dne pát 25. zář 2009 16:19:33, celkově upraveno 1
willy2.0
 

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod babo v pát 25. zář 2009 16:03:39

dany píše:...na to bych si ještě ve čtvrtek netroufnul asi, měl bych strach, jestli to auto vytáhne a udrží na silnici, teď vím, že ano :lol: a to je ten přínos...


no tusim uz s tebou priste do auta nesadnem, to by som bol po jazde mozno zeleny aj ja :mrgreen:
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: Polygon Pachfurth

Příspěvekod dany v ned 04. říj 2009 20:45:20

Taky zase pozdě, ale zase ještě pár fotek z našeho výletu...

Tady je odkaz na celkový vzhled polygonu...
http://maps.google.cz/maps?f=q&source=s ... 8&t=h&z=18

Kružnice je jasně vidět na levé straně, ta vyhazovací plošina pro kamiony je pod kružnicí vlevo (vedle ní je ta menší normálně pro osobáky) a v pravém horním rohu je vidět kopec s kluznou sjezdovou plochou a zatáčkou. Dá se odhadnout i ten okruh, co jsme si udělali po obslužné komunikaci :lol:

Je tu pár fotek, stažených od Walkera z kamery na kružnici a vyhazovací desce a potom pár fotek z našeho závěrečného řádění na nakropené zatáčce... Kdo nebyl, fakt o moc přišel...
http://danyctr.rajce.idnes.cz/Pachfurth_2009-09/
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Předchozí

Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron