Polygon Pachfurth

Plánované a uskutečněné akce

Této akce ...

Anketa končí za ned 13. zář 2009 23:05:41

Se zúčastním, pokud bude o víkendu
1
20%
Se zúčastním, pokud bude v pracovní den
1
20%
Se zúčastním, termín nerozhoduje
2
40%
Se nezúčastním, je to moc drahé
1
20%
Se nezúčastním, mám jiný důvod
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 5

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod babo v pát 11. zář 2009 13:54:34

dany píše:Takže tě Babo nepřesvědčí ani možnost vyzkoušet na polygonu auto se závodní LSD? :lol:



cece, mna vy presvedcilo hocico. Uz len fakt, ze to asi bude trochu ine "skolenie", ako bezne a parta co s nou zrejme pojdem ja nebude az na takej urovni...
Ale vies, kamosovi som to uz slubil a ked ja zas nieco slubim, tak sa to snazim dodrzat, ja som ti taky charakter :lol: :lol: :lol: (a zas taky pracahac, aby som dvakrat za sebou vyhodil 5000Kc za pachfut nie som)

kazdopadne kvoli Piestanom idem z dovolenky sam skorej uz 18.9., ale 20.9. idem stejne po rodinku a odveziem ju dom, takze toho 20.9. je to definitivne zabite :roll:

samozrejme zazit z miesta spolujazdca spravanie jednej aj druhej spery je sakra zaujimave
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod dany v pát 11. zář 2009 18:01:16

Tobě bych možná půjčil i auto na vyzkoušení ;)
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod babo v pát 11. zář 2009 22:09:23

dany píše:Tobě bych možná půjčil i auto na vyzkoušení ;)



taketo zakernosti mi nerozpravaj!!!! :lol: zena sa so mnou rozvedie, ako to u rozvodu byva (teda v USA hlavne), osklbe ma o vsetko a potom kamo si to uzijete, budem na striedacku byvat tyzden u teba a tyzden u Kinga trebas :lol:

ale nie, proste to tenokrat nejde, aj ked to zamrzi, trebars ako ten Hradec. Niektore veci sa nedaju silit, bol by to krc a nasilu a aj ked to mozno niekedy tak nevyapda, tak to ja nemam rad :)

Dufam, ze sa vas nazbiera dost a uzijete si to
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod dany v stř 16. zář 2009 12:45:37

Jinak pořád ještě můžu vzít někoho v neděli do výcvikového střediska na intenzivní kurz. Je tam strop 8 lidí, definitivně potvrzeno pět kousků a čtyři se rozhodují...
Dany, LK7r, Tomikuss, Man, Walker

Tak se zájemci ozvěte, v dohledné době se to nebude opakovat...

A bude to super akce !!!
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod dany v stř 16. zář 2009 21:27:30

Ten, kdo bude chtit jet s nami, odjezd bude v nedeli 8hodin od benzinky v Piestanech. Kdo by se chtel pridat po ceste, meli bychom projizdet kolem Bratislavy tak v 9hodin...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod dany v pon 21. zář 2009 10:01:57

Tak jestli si někdo myslí, že Pieštany byli super (jako že byli vydařené), tak teda jen jeho škoda, že nebyl s náma tady na výcvikovém polygonu. To co jsme tam vyváděli, možná ten polygon ještě nezažil. Byli jsme pod drobnohledem autoškol a ostatních normálních účastníků, kteří si zde plní povinnost (nebo si to jen jedou vyzkoušet) danou v Rakousku a absolvují "nudný" (rozuměj klasický) celodenní kurs bezpečné jízdy ve skupinách po 12-15autech. My absolvovali dynamický, agresivní, intenzivní a adrenalinový kurz o 6 autech. Auta neustále jezdila bokem, na kluzných plochách, mokrém nebo dokokonce i suchém asfaltu, někdy cíleně, někdy nechtěně, ale stále pod kontrolou a bezpečně. Většinou se po vyzkoušení na ploše pohybovali 2-3 auta současně. To co s náma Martin absolvoval a připravil, byly opravdu limity a bohužel někde třeba semislick úplně odmítal poslouchat. To se potom auto chovalo jako na naprostém ledu, relativně neovladatelné. Tam si člověk vyzkouší, co v něm je a kde jsou limity. Na takové limity se normálně já na okresce nedostanu (ale jezdím přece tužku, jak řekl Willy, škoda že nám to tam neukázal...). Když už jsme byli takhle rozehřátí, předělali jsme si část kluzné plochy na driftovací oválový areál (úžasná variabilita areálu) a dokola kroužilo naprosto naplno 4-6aut, neustále ve smyku a to už na nás koukali i ostatní instruktoři :lol: . Naprosto úžazně jsem zde konečně otestoval špéru (loko to vyzkoušel taky) a na takové moje ježdění "tužkou" je naprosto famozní, pokud se toho člověk nebojí (a loko může dosvědčit, že už to ale chce velké rychlosti a trošku to umět - chvíli mu trvalo, než si na to zvyknul) dokáže to auto přinést zase o stupeň lepší zážitek a bože jak se ovládá na limitu :shock: . Když se CTR7G stane z nedotáčivé předokoly neutrální, ba dokonce lehce přetáčivé a do smyku ho dostane velká rychlost spolu s výbornou trakcí předních kol díky špéře, je naprosto úžasné projet tři po sobě následující pravotočivé zatáčky jako jednu a ještě ve smyku a vše naprosto pod kontrolou, bez ruční brzy a řízením více méně jen plynem a rychlého kontra volantu. Myslím, že tu rychlost reakcí si mohl vyzkoušet a hlavně zdokonalit každý. Každý si myslí, jak je dobrý, ale po prvních hodinách na široké kluzné ploše, když Vám ustřelí vyhazovací plošina znenadání zadek zjistí, jak Vám hned následně oznámí Martin vysílačkou, že je pomalej na volantu :lol: :lol: :lol:
Za ty prachy naprosto fenomenální akce, škoda že došli baterky v kameře a ze závěrečného běsnění není natočeno nic, jen pár fotek, ale možná to je tak lepší, protože jsme tam nejeli, abychom někde ukazovali, jak jsme dobří a podobně, ale kvůli sobě a ten zážítek zůstane navždy v našich vzpomínkách... ;) (alespoň u mě to tak je)
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod LK7R v pon 21. zář 2009 10:16:17

Jo jo Dany byla to pecka! Velké díky Martinovi za rady a jeho nesmrtelné "seš pomalej na tom volantě!" :lol:
Danyho auto je velkej mazec, Cusco funguje nehorázně, ale já se bál mu to mordovat a na rychlosti ve kterých by to fungovalo sem si netroufal :oops: . Parkrát se mi to podařilo dostat do přetáčivého smyku plynem, ale tak jako Dany ani náhodou. Jeden by řekl, že tam má zadokolu a ne předohrab :lol: . Martinovy průjezdy bokem byly taky zážitek, sem zvědavej na fotky! Jo a ještě pochvala Tomášovi, že se i přes technické problémy na to nevykašlal a jel, myslím, že to stálo za to!

a tak ještě jednou pro všechny:

TO JE POMALÝ TOHLETO, SEŠ POMALEJ NA TOM VOLANTĚ!

:lol: :twisted: :lol:
Honda CTR 7g K20A, TODA, KPRO, INVIDIA, ITG, 200+ HP http://www.honda-club.cz/forum/garage.php?mode=view_vehicle&CID=37
Honda S2000 AP2
Uživatelský avatar
LK7R
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. pro 2008 13:46:50

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod dany v pon 21. zář 2009 11:15:03

Ano, na to jsem zapoměl, Tomáš je u mě taky kus chlapa. Kousnul to i přes problémy. Jak mu bylo, vím z vlastní zkušenosti, když mi v půlce vyjížďkách po okreskách odešla převodovka úplně...

Auto jsme po cestě zpátky hodili k Hasíkovi a duofám, že to bude kravina...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod M.A.N v úte 22. zář 2009 7:30:09

Byla to velka sranda i pro nas se seriovkama:-) Vsichni muzou jen zavidet, ale pro nas dobre pri hodne autech by to tak neosejpalo:-)

Tome snad to bude opravdu nejaka blbost:-)
:D
M.A.N
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. zář 2009 21:26:15

Re: Polygon Pachfurt

Příspěvekod Walker v úte 22. zář 2009 18:14:16

Z téhle VELMI přínosné akce si všichni odnášíme určitě spoustu postřehů, většinu popsal Dany a Loko, já osobně nebudu zapomínat nabíjet baterky a příště zkusím "nebýt pomalej na volantě..." :D Ne vážně, netušil jsem, co všechno (ne)dokážu já, a co všechno dokáže tohle auto, prostě za ty peníze je CTR nejlepší hračka, co se dá koupit, sorry majitelé Ferrari, Porsche, BMW, Gti a samosebou Renaultů... ;) :D Kdo nebyl a myslí to s ježděním alespoň trochu vážně, udělal moc velkou chybu...
Uživatelský avatar
Walker
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. pro 2008 19:51:44
Bydliště: Tišnov

PředchozíDalší

Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron