eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Plánované a uskutečněné akce

Měření a zveřejnění časů z datalogu

Neměřit
0
Žádná hlasování
Měřit pro informaci pouze jezdce
0
Žádná hlasování
Měřit pro informaci zúčastněných jezdců
3
38%
Měřit a výsledky dát na net
5
63%
 
Celkem hlasů : 8

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod babo v pon 03. srp 2009 20:41:56

Well píše:Já ani nelituji, že jsem měl doma to betonování. Je to rovinka na plný plyn, pak vracečka kde to má 7g. problém vytočit a pak zase dlouhá rovinka. Zlatej slalom v Milovicích ;) . V každém případě velká gratulace pro Pipku, má srdce bojovníka. Chce to pevné nervy, mít nejhezčí auto, okousat spoiler a přesto zajet nejrychlejší čas :!:


omg, dalsi chytrolin, ste sa s Kingom hladali, co? Ja teda ze som nemohol ist lutujem.

neveri vsetkemu podla mapky ci videa... To sa ti potom Piestany zdaju uplna nuda (opak bol pravdou), Hungaroring sa Ti zda byt uzky (kvoli spatnym ohniskam)... ja by som radsej fakt hodnotil az ked nejaku akciu navstiivis, potom vies, ci to za nieco stoji, alebo nie :mrgreen:
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod kaufi v pon 03. srp 2009 21:07:41

[quote="King"]Tomikus a Kaufi mají prostě auto s největším potenciálem, je třeba si to konečně přiznat. ;)

Jak to jako myslíš kocoure? Dělám co můžu.... :( Dvě vteřiny řadím dvojku, která tam nejde, dávám jí tam několikrát za RZ, byl bych na čase 1.14.... :D
kaufi
 
Příspěvky: 20
Registrován: pát 26. pro 2008 19:33:33
Bydliště: Unhošť

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod Well v pon 03. srp 2009 21:39:57

babo píše:To sa ti potom Piestany zdaju uplna nuda

Je to tak nastejno ;) .
Mazda MX-5 1,6
Well
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned 14. pro 2008 19:30:07
Bydliště: Plzeň

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod King v pon 03. srp 2009 22:27:29

kaufi píše:Jak to jako myslíš kocoure? Dělám co můžu.... :( Dvě vteřiny řadím dvojku, která tam nejde, dávám jí tam několikrát za RZ, byl bych na čase 1.14.... :D


Přesně jak to říkám, prostě perfektní ovládání a handling. :) Tam, kde musíš 7G honit a hledat, tam jede 8G na jistotu. Ale Danymu to neříkej. :twisted:

Co máš s převodovkou? :cry:
Uživatelský avatar
King
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 23. dub 2009 9:33:53

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod kaufi v úte 04. srp 2009 20:55:59

Nejde mi řadit za dva, když mám nad 6000 ot za jedna. Vypadá to i na načatou spojku.
kaufi
 
Příspěvky: 20
Registrován: pát 26. pro 2008 19:33:33
Bydliště: Unhošť

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod babo v stř 05. srp 2009 9:13:16

[quote="Well] Je to tak nastejno ;) .[/quote]

mas oci do tlacenky 8-)
daj si povedat, hodnot akciu po tom ako si na nej bol, nie podla onboardu. Ked sledujes niekoho, ako to pekne presiel, vypada nudne. Ked si sam za volantom, tak je to hned sakra roazdiel
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod dany v pát 07. srp 2009 15:02:03

Já bych tuto akci taky tak neshazoval měl jsem možnost se už nudit v Mostě, Brně, ale i v Sosnové, Mýtě a podobně. Tohle je opravdu něco jiného. Tady už musíš mít i odvahu, abys to podržel... Chyby se neodpouští, jako na rally.
Pro pomalé auto jako MX5 bude začátek, který není sice rovný, ale několikrát lomená zatáčka, stále na plno, ale CTR ji úplně na plno jet nemůže a navíc je to náročné na přesné najetí...
Jak psal Babo, přijeď, vyzkoušej a potom hodnoť :(
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod Well v pát 07. srp 2009 21:05:41

Když se můžeš svézt někde ostřeji, tak je to zábava skoro vždycky. Já mám s Mazdou díky malému výkonu a hravému podvozku radši malé okruhy (Sosna, Mýto) a moc rád jezdím slalom v Milovicích. Most je už dost rychlej, ale zase má atmosféru velkého okruhu (jen kdyby nebyla tak otravná cesta z Plzně). Když jsem viděl video z Piešťan, tak jsem si řekl, že je to ideální místo na postavení slalomu :) . Jet někde na plný plyn dlouhou rovinku a pak na srdce dobrzďovat a lámat auto do vracečky není to co bych chtěl jezdit každý víkend. Když bude někdy zase Hradec a termín se nebude krýt s Mazďáckým srazem nebo jako teď s nahazováním sklepa, tak to přijedu rád vyzkoušet (když mě vezmete ;) ) .

Nejel by někdo 30.8. do Milovic na slalom? Startovné 400,- Kč. Jede se zrovna dlouhá trať (slalom měří cca dva km). Jedou se dvě až tři poznávací jízdy a pak tři měřené z kterých se nejhorší čas škrtá. Nutná je helma.
Tady je video z tréninku na krátkou trať. Delší trať má i rychlejší úseky a občas tam úspěšně jezdí žluté CTR 7g. http://www.youtube.com/watch?v=aF5QqxKOLyI
Mazda MX-5 1,6
Well
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned 14. pro 2008 19:30:07
Bydliště: Plzeň

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod babo v pát 07. srp 2009 22:53:39

Slalom nie je zly, ale tam je otrava cely den cakat a malo jazdit. A tiez aj ze najlepsie auta su tam stejne Swit 1.3 GTI, Saxo VTS, 107 Rallye a podobne mini auta :) .
Zlty CTR 7G co jazdi slalomy je myslim celkom znamy, Danymu priam doverne (Hasikov stary zlty vrkacik :) ).

V Piestanoch boli tie sikany hodne dobre, nieco sa pod pnym plynom islo nieco nie a tak to ma byt... A inak ano jazdi sa tam (udajne) jeden z najlepsich slalom na Slovensku
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: eRZetka SHOW aneb děkujeme, že jste nepřijeli - Stadion HK

Příspěvekod Well v sob 08. srp 2009 11:47:57

Jedeš šest jízd a to není málo. Ono je na co koukat i když nejezdíš. To že vítězí Saxa a P106 ti vadí? Čověk je rád, když ho nepojede sériová Primera s ženskou za volantem. Je to hodně o jezdci a ne o autě.
Mazda MX-5 1,6
Well
 
Příspěvky: 164
Registrován: ned 14. pro 2008 19:30:07
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků