Nový web, výhodná nabídka...

Upozornění na zajímavé zboží, zajímavé nabídky, případná diskuse

Nový web, výhodná nabídka...

Příspěvekod dany v pon 25. led 2010 1:59:48

Rozjel jsem tedy i nový web na podvozky a brzdy na http://www.xyz-racing.cz případné diskuse necháme tady ve fóru. Po lidi tady se nic nemění, jen se ještě chvíli protáhne zaváděcí cena. Na webu xyz se cena už bude po měsících zvedat o pár procent...

Můžete se tedy podívat, pokud hledáte dostupnost podvozku nebo brzd na své auto nebo pro nějakého kamaráda, vyhledávání funguje...

Teď se konečně vrhnu na dodělání "našich projektů" na webu TypeR...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Nový web, výhodná nabídka...

Příspěvekod dany v pát 29. led 2010 21:35:34

Bohužel se budou muset ceny trošku zvednout dříve, než jsem chtěl. Dodavatel mi trochu zdraží nákupy :( kovy jdou nahoru, bohužel i dolar je dražší...

Dále je třeba počítat s tím, že doba, kdy letecká doprava byla v ceně je také pryč. Je tedy potřeba počítat s tím, že pokud chcete podvozek za levno, musí jet lodí a tím je dodací doba cca 8 týdnů. Jarní sezóna se blíží :)

Za zaváděcí ceny skladem ihned k odběru jsou poslední sady:
- Brzdový kit 330/32 šestipístový pro Civic 8G (včetně CTR - FK a FN)
- Brzdový kit 330/32 šestipístový pro Civic 7G (včetně CTR - EP2 pofacelift, EP3)
- Podvozkový set SuperSport pro Civic 8G (včetně CTR - FK a FN)
- Podvozkový set SuperSport pro Civic 7G (včetně CTR - EP2, EP3), ten přijede lodí za cca 14dnů

Kdo má opravdový zájem, je asi teď nejlepší doba ke koupi. Později to bude dražší a navíc to bude i déle trvat...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Nový web, výhodná nabídka...

Příspěvekod dany v pát 02. dub 2010 9:37:23

Nabral jsem některé kity navíc, takže můžu teď nabídnout ještě speciální cenu...

Akční cena ... 25.000,- (Případně se slevou sada podložek dopředu i dozadu se štefty za 4.500,-)
- Brzdový kit 330/32 šestipístový pro Civic 8G (včetně CTR, FK a FN)
- Brzdový kit 330/32 šestipístový pro Civic 7G (včetně CTR, EP3 a EP2 pofacelift, RSX-S)
Kompletní brzdový kit (červené šestipístové brzdiče, dvoudílné drážkované kotouče, redukce a destičky Street)

Akční cena ... 17.000,-
- Podvozkový kit SuperSport pro Civic 8G (včetně CTR, FK a FN)
- Podvozkový kit SuperSport pro Civic 7G (včetně CTR, EP3 a EP2)
Kompletní podvozkový kit

Pokud by někdo chtěl podvozek i brzdy, cena obou kitů by byla za 40.000,- plus montáž zdarma...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno


Zpět na Zajímavá nabídka + novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron