M@jkovo pucování - čištění Vašich strojů

Nové, bazarové, sportovní díly, auta na prodej a pod.

Re: M@jkovo pucování - čištění Vašich strojů

Příspěvekod maxxi v pát 07. bře 2014 21:43:04

M@jk píše:Pánové,
vy mne normálně utepujete ... super s tou mašinou ... děkuji za projevenou důvěru.

Maxxi: byla by možnost využít přístroje někdy před dovolenou ve Švýcarsku 5-11.5.2014 i u mne, samozřejmě nějakou protislužbou či za peníze.

Děkuji


Mašinu mám od kámoše zjistím zda by byl ochotný jí půjčit a za jakých podmínek.
Uživatelský avatar
maxxi
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 09. lis 2011 23:13:05
Bydliště: Hostivice

Re: M@jkovo pucování - čištění Vašich strojů

Příspěvekod M@jk v sob 08. bře 2014 10:26:54

maxxi píše:
M@jk píše:Pánové,
vy mne normálně utepujete ... super s tou mašinou ... děkuji za projevenou důvěru.

Maxxi: byla by možnost využít přístroje někdy před dovolenou ve Švýcarsku 5-11.5.2014 i u mne, samozřejmě nějakou protislužbou či za peníze.

Děkuji


Mašinu mám od kámoše zjistím zda by byl ochotný jí půjčit a za jakých podmínek.


Tak určitě ... děkujem. ;)

Mimochodem, dnes jedu do Slaného, kousek od Vás dělat kamarádovi Mercedes-Benz S500 "Mamut", asi budeme dola na RobinOilu, se kdyžtak stavte někdo na kafe :D
© in nomine HONDA et VTEC filli et RED LINE sancti Amen
© in nomine HONDA et STARÁ JEBKA filli et ŠEŠEN sancti Amen
Uživatelský avatar
M@jk
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 16. úno 2014 12:30:44
Bydliště: Czech republic - capital

Re: M@jkovo pucování - čištění Vašich strojů

Příspěvekod M@jk v čtv 20. bře 2014 19:19:49

Zdravím,
vzhledem k mé vytíženosti v práci, kdy nemohu pro Vás fungovat v týdnu a o víkendu zase nelze dost dobře realizovat práce ve Slaném, neboť Dany se také musí věnovat rodině, jsem nucen změnit pár věcí.

Mohu přibrat mého kamaráda dj-bobra, který je schopen flexibilně pomoci a to už by bylo možné Vaše vozy dát "do pucu" během max. 2-5hodin, oproti 4-10h, kdy to dělám sám, v pracovním týdnu, kdy jsme schopni být ve Slaném od max. 15-16h, a to jen každý druhý týden.

Také bude možné k Vám přijet osobně a vyčistit Váš vůz u Vás na nějaké ruční myčce, máte-li v okolí svého bydliště. Já mám volno jen o víkendu a to jsem schopen být k dispozici.

Pokud se to, některým nezamlouvá, jak mi bylo naznačeno, protože to trvá dlouho, nebudu a zbytečně vyvíjet úsilí něco poskytovat v rámci osobního přístupu a raději budu doma. Chápu, že to je pro některé dlouhá doba, ale také to dělám pořádně. Je vidět, že někteří nečetli článek, kde jsem jasně psal, že nejsem firma o 4 lidech, která "vlítně na auto" a má ho hotové za 3-4hodiny.
Pak je mi líto.


To Jarka: dnes poslány peníze zpět.
Děkuji a omlouvám se - i když vlastně nemám za co.
© in nomine HONDA et VTEC filli et RED LINE sancti Amen
© in nomine HONDA et STARÁ JEBKA filli et ŠEŠEN sancti Amen
Uživatelský avatar
M@jk
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 16. úno 2014 12:30:44
Bydliště: Czech republic - capital

Předchozí

Zpět na Nabídka, poptávka...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků