Spojka? Zotrvak?

Konkrétní vzniklé problémy a jejich možné řešení

Spojka? Zotrvak?

Příspěvekod wojtiiik v ned 14. pro 2014 13:29:23

Zdravim pani. chcem sa spytat. v servisnej knizke mam napisnu vymenu spojky pri 55000 km. moc som tomu nepochiopil pretoze auto by podla mojho uvazenia muselo dostavat riadne bomby aby odisla pri 55 000 spojka...no kazdopadne teraz ma auto najazdene 70 000 ja ho mam cca par tisic km a jedna sa o to ze spojka ide totalne prec. na 6tke mi smykla skoro v celom spektre otacok pri podlahe a od 4 teho stupna posmykuje pri podlahe. auto totalne smrdi od spojky. no otazka znie. bud bola fakt menena a zotrvak rozkusal dalsiu? alebo proste odisla? auto mi trasie pri jednokte ked by som chcel ist iba cez spojku akonahle brnknem po plyne co i len trosku ide normalne. a lubi zatriast pri podradzovani bez plynu (v meste). ps:auto velmi dlho stale bez jazdenia co sa mi uz podpisalo na brzdach ale poychbuejm ze aj tu by nieco vystarlo.. co by to mohlo byt?
wojtiiik
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 06. pro 2014 2:07:22
Bydliště: Bratislava

Re: Spojka? Zotrvak?

Příspěvekod dany v ned 14. pro 2014 14:20:33

Pokud spojka prokluzuje, tak je treba to resit rychle, jinak zase znicis ty navazujici veci a treba i veci v prevodovce...

S tim co o tom aute porad prises, uz by mozna stalo za to ho privest k nam a poradne prolest, opravit co je treba...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Spojka? Zotrvak?

Příspěvekod wojtiiik v ned 14. pro 2014 14:58:45

veci v prevodovke? :o pripadne otazka este znie - pokial by som dal na seriovy motor odlahceny zotrvacnik a spojku nejaky stage 1, je to vhodne na denne jazdenie? najazdim mesacne cca 3000 km..



dany píše:Pokud spojka prokluzuje, tak je treba to resit rychle, jinak zase znicis ty navazujici veci a treba i veci v prevodovce...

S tim co o tom aute porad prises, uz by mozna stalo za to ho privest k nam a poradne prolest, opravit co je treba...
wojtiiik
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 06. pro 2014 2:07:22
Bydliště: Bratislava

Re: Spojka? Zotrvak?

Příspěvekod dany v ned 14. pro 2014 15:00:28

ano, je to uplne v pohode...

D.
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno


Zpět na Problémy, aneb jak na to

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron