Jak funguje turbo timer?

Konkrétní vzniklé problémy a jejich možné řešení

Jak funguje turbo timer?

Příspěvekod shokarta v pon 03. úno 2014 1:46:30

Zdravim, koupil jsem klasicky Turbo Timer Type-R:
http://www.tuning-centrum.cz/product/71 ... imer-typer

v popisu stoji, ze si dokaze sam automaticky podle jizdy dopocitat kolik potrebuje na schlazeni casu, aniz bych muset pouzit manualni nastaveni casu...

A tak se chci zeptat, jak si to muze samo dopocitat cas, kdyz draty pripojim jen k elektrice a k rucce? nic co je do ecu nebo nic co by melo nejake mereni teploty aby zjistilo kolik je potreba...

vim ze to tenhle turbno timer umi, kdysi davno jsem ho mel na subaru, a opravdu si krasne sam dokazal dopocitat kolik je potreba, ale zapojovali mi ho v servisu, ktery jiz neexistuje, takze kontakt s nimi nemam...

dekuji za objasneni
shokarta
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 29. led 2014 15:25:56

Re: Jak funguje turbo timer?

Příspěvekod Srandista v pon 03. úno 2014 21:52:58

Zrovna na tieto turbo timery mam rovnaky nazor ako chalai tunak...

http://www.youtube.com/watch?v=Pqg0oeWS0sw#t=11m00s
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, Redline: 8200 RPM
Uživatelský avatar
Srandista
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08. dub 2013 12:47:23
Bydliště: Brno/Bratislava

Re: Jak funguje turbo timer?

Příspěvekod shokarta v pon 03. úno 2014 22:44:08

to video jsem videl asi 10, zrovna to vieo je od zelandaku, ke jsem mel subaru a kde jsem mel ten turbotimer :)
nicmene to vubec neodpovida, nebo jsem si v tom nevsiml, nevim proc se to oznacuje jako scam, kdyz sam nechavam chladit turbo tak akorat v tom aute musim cekat, tohle to udela za me... jestli je otazka zda verim jestli se auto ma nechat scvhlazovat nez chcipnu motor?

tedy ty odpoved nemas? jak turbotimer sam pozna podle jizdy kolik je potreba schladit a podle toho tak dlouho ceka?
shokarta
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 29. led 2014 15:25:56


Zpět na Problémy, aneb jak na to

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron