rada novacikovi

Konkrétní vzniklé problémy a jejich možné řešení

Re: rada novacikovi

Příspěvekod Bllesk v stř 01. pro 2010 9:16:46

Johnny píše:Abych taky pridal trosku do mlyna... CTR 8G mam tri roky, rocne najedu tak 20 tisic a je to nase jedine auto. Takze jezdim v lete v zime, dalnice, okresky, semtam prazdny letiste. Menis akorat olej, desticky, brzdovku. Minimalni naklady ve srovnani s ostatnimi znackami, co jsem mel predtim. Akorat kvalita laku je na h...., takze kaminky kapote davaj pekne zabrat - no nic bude dalsi lak. Ve meste se trochu hur parkuje, je z nej hure videt a rejd je mensi, doporucuji park asistent. No a v Praze trpi predni lizatko, ale zatim vsechno vydrzelo ;)

Blby je, ze jo to sakra navykovy auto :D. Takze uz mame novy velky brzdy od Danyho a budou dalsi upravy. Po ceskych dalnicich musis jezdit v levym pruhu, v pravym si pripadas jak pri epileptickym zachvatu :lol: Sranda zacina na 5400 otackach, ktery budes tocit cim dal radsi a casteji, to ti garantuju. Takze spotreba kolem 10-12 je uplne normal. Budes ho mit rad, takze mu doprejes 100 oktanovej benzin.

Ale podle me to je presne o tom, to neni jenom spotrebni zbozi ale adrenalinova droga, do ktere budes penize cpat hodne a rad. A ve chvilich, kdy zadny nemas premyslis, jak nasetrit na ten novej podvozek, sani, svody a spoustu jinejch veci, ktery Dany prodava.

Stejne uz ses do ni zblaznil, tak si ji proste kup. Nektery rozhodnuti se delaj srdcem.


tato odpoved mi dost pomohla dik. idem do toho :D
Bllesk
 

Re: rada novacikovi

Příspěvekod Johnny v stř 01. pro 2010 9:31:51

;) nebudes litovat
Johnny
 

Re: rada novacikovi

Příspěvekod dany v stř 01. pro 2010 9:52:51

Johnny píše:... Akorat kvalita laku je na h...., takze kaminky kapote davaj pekne zabrat ...


Myslím, že tohle je ale hodně ovlivněno dvěma faktory a kvalita laku myslím špatná není:
... s tím autem jezdíš rád rychle, takže případné kamínky trefuješ ve výrazně vyšších rychlostech
... a protože s ním jezdíš rád rychle a poměrně agresivně, dost často jsi v menší než vhodné vzdálenosti za auty, ze kterých ty kamínky odlétávají... Tohle mám vypozorované ze své zkušenosti...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: rada novacikovi

Příspěvekod padam v stř 01. pro 2010 11:22:18

dany píše:... a kvalita laku myslím špatná není:

No nevím, táta jezdí s 5D hodně defenzivně a po 60.000km přední kapota teda není žádná hitparáda, lepší než u CTR po 20.000, ale i tak se mi zdá že předcházející auta na tom byly s kvalitou laku o dost lépe.

Každopádně přelakovaná kapota a folie je poměrně dostupné řešení (fólie na celý předek vč. blatníků mě stála 6500Kč.)
Uživatelský avatar
padam
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 09. úno 2009 9:43:05

Re: rada novacikovi

Příspěvekod Bllesk v stř 01. pro 2010 16:50:10

no tuto otazku sa tu bojim aj opytat :? moze sa do toho tankovat 95 oktan. :roll: :roll:
no aby som tu nevyzeral ako neaky tyran aut tak vopred sory sory sory
Bllesk
 

Re: rada novacikovi

Příspěvekod padam v stř 01. pro 2010 16:52:10

Jasně, na N95 jezdí úplně v pohodě.
Uživatelský avatar
padam
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 09. úno 2009 9:43:05

Re: rada novacikovi

Příspěvekod Bllesk v stř 01. pro 2010 17:04:42

a vsimol som si teraz ked pozeram na internete ze tie Type R 8G maju niektore narazniky v ciernej farbe a iny tvar trozku a napr. ma na prednej mriezke napisane Type R vedla znaku hondy aky je medzi tym rozdiel lebo tu co chcem ja tak ta to nema
napr. tato http://honda-civic-type-r.autobazar.eu/ ... 44811.html
Bllesk
 

Re: rada novacikovi

Příspěvekod Bllesk v stř 01. pro 2010 17:10:30

toto je ta co chcem ja http://honda-civic-type-r.autobazar.eu/ ... 79622.html pozryte odbornym ockom a poradte ci to je dobre alebo nie. dik
Bllesk
 

Re: rada novacikovi

Příspěvekod padam v stř 01. pro 2010 17:12:19

Znak Type-R v přední masce a samolepky na boku jsou příplatková výbava. Stejně tak přední a zadní černý spoiler.
Uživatelský avatar
padam
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 09. úno 2009 9:43:05

Re: rada novacikovi

Příspěvekod LK8G v stř 01. pro 2010 18:23:17

kvalita je dobrá, jde spíše o tu vrstvu, že není tak silná, jako u konkurence

padam píše:
dany píše:... a kvalita laku myslím špatná není:

No nevím, táta jezdí s 5D hodně defenzivně a po 60.000km přední kapota teda není žádná hitparáda, lepší než u CTR po 20.000, ale i tak se mi zdá že předcházející auta na tom byly s kvalitou laku o dost lépe.

Každopádně přelakovaná kapota a folie je poměrně dostupné řešení (fólie na celý předek vč. blatníků mě stála 6500Kč.)
LK8G
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 29. zář 2010 20:48:24

PředchozíDalší

Zpět na Problémy, aneb jak na to

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron