Kde odladit 4klapku ?

Konkrétní vzniklé problémy a jejich možné řešení

Kde odladit 4klapku ?

Příspěvekod carvi v čtv 22. led 2015 18:18:44

ahoj kluci ..predbezne si zjistuji kde bych si nechal odladit 4klapku na Becku. Rad si v tomto pripade priplatim ze spolehlivost a kvalitu, ale zase bych se rad vyhnul nejakejm nesmyslnejm cenam jako maji napriklad kluci v Kageki. Mate nekdo s nekym nejake zkusenosti ? pripadne koho byste mi doporucili? Pro priklad osobne bych nejradeji nejakeho starsiho pana co to ma predevsim jako zalibu a nekolik let ladi tyto motory se 4klapkou pro zavodni ucely :D vim ze to zni asi smesne...ale snazim se vam prirovnat co je to pro me rozumna cena :D a ne mi sem hazet nabidky ala za 40 000 to odladim :) precijen jako student hledam jiny reseni nez jen koupim to nejlepsi a neresim penize. diky
Uživatelský avatar
carvi
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 18. led 2015 18:01:43

Re: Kde odladit 4klapku ?

Příspěvekod dany v čtv 22. led 2015 23:34:55

Pak bych se na to asi vykašlal...

naladit čtyřklapku na válcové brzdě je téměř nemožné no a ladění za 15tis na válcové zase nereálné...
Navíc čtyřklapka má ohromnou nevýhodu v daleko větší citlivosti na počasí, takže je nutné to udělat dobře...
Pokud se to vezme "horkou" jehlou a odladí se to v "laboratorních" podmínkách na brzdě se střední vlhkostí a teplotou 20st, tak při letním pařáku to může pak jet hůž než s jednoklapkou a po dešti a v chladném počasí to může být třeba i chudší něco se tomu stát...

Já bych chtěl třeba NSX za 500tis do pěti let stáří... Je to bohužel dost podobné přirovnání...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Kde odladit 4klapku ?

Příspěvekod carvi v čtv 22. led 2015 23:39:40

jasny ja to beru.. stejne to dopadne tak ze se budu muset soustredit vic na tu kvalitu nez penize ... ale tak zajimaji mi moznosti a za zeptani nic nedam :)
Uživatelský avatar
carvi
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 18. led 2015 18:01:43

Re: Kde odladit 4klapku ?

Příspěvekod honzaS v pát 23. led 2015 10:10:15

sorry za OT :
Ahoj Dany, jestli budeš dělat groupbuy na ty NSX, tak se nás najde určitě více...
Já bych vzal 2 kousky :D
Uživatelský avatar
honzaS
 
Příspěvky: 53
Registrován: pon 27. srp 2012 9:14:03
Bydliště: Ostrov


Zpět na Problémy, aneb jak na to

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron