Budoucnost Honda Civic TypeR...

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod maxxi v stř 20. lis 2013 23:09:12

:twisted:

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
maxxi
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 09. lis 2011 23:13:05
Bydliště: Hostivice

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod dany v stř 20. lis 2013 23:13:05

Je od nich milé, že podporují i drobné živnostníky :D
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod jarka v stř 20. lis 2013 23:31:48

Jen by mě zajímalo, co z toho motoru Dan vydoluje, až ho lehce přifoukne a odstraní EU6 cipoviny. Tam už asi bude jediným omezením jen převodovka a přenýst to na silnici...
jarka
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 04. zář 2009 21:50:11
Bydliště: Liberec

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod maxxi v čtv 21. lis 2013 9:38:10

jarka píše:Jen by mě zajímalo, co z toho motoru Dan vydoluje, až ho lehce přifoukne a odstraní EU6 cipoviny. Tam už asi bude jediným omezením jen převodovka a přenýst to na silnici...


Potenciál tam bude brutální, nahodí se macatej slick a pohoda už si na něj odkládam stranou ;)

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
maxxi
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 09. lis 2011 23:13:05
Bydliště: Hostivice

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod dany v čtv 21. lis 2013 10:31:14

ja si osobne myslim, ze to ani nebude potreba... Pro ty co jezdi jen rovne a na dalnici, tak ano, tam bude dobre nejake kone pridat, ale ten kroutak na prednich kolech bude stejne problem prenest na silnici, takze cim se zvysi, tim se ovladatelnost v zatackach bude zhorsovat...

Osobne si myslim, ze bude problem na STOP and GO okruzich, jako je treba Most, nejak vyrazne pokorit upravena ATMO civic, ziskavat se bude jen na rychlosti na rovinkach, lehce ztracet v zatackach, takze nepredpokladam zrychleni 10s na kolo, ale rekneme ze cas 1:55 by mel byt realny...

Nicmene ja si urcite koupim toto CTR vyrobene az po 8/2016... Protoze tam bude hodne veci novych, bude s tim autem problem...
Kdyz si vzpomenu, jaky byl problem s CTR8G, ktere vlastne melo techniku starsi a osvedcenou ze 7G, presto jsme se potykali s problemem na motorech, prevodovkach a podvozku... Honda pak potichu a trosku v tajnosti udelala pomerne rozsahly balicek uprav a auto vyrobene po 8/2008 je vlastne dost rozdilne a funguje suprove...

Takze ja nechci delat pokusneho kralika a budu se Vam o ne starat a pockam si na odladenou verzi, snad jeste budou dobre kontakty, kdyz se ted zastoupeni Hondy stehuje do Vidne a bude mozne vsechny problemky resit operativne...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod jarka v čtv 21. lis 2013 10:41:23

Jestli až 2016, tak to doufám, že už vás budu prohánět po okruzích v nějakejch těch splašenejch trubkách a nebo se za váma budu atmo plazit s dnešním veteránem :D ...
jarka
 
Příspěvky: 231
Registrován: pát 04. zář 2009 21:50:11
Bydliště: Liberec

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod dany v čtv 21. lis 2013 12:04:20

jarka píše:Jestli až 2016, tak to doufám, že už vás budu prohánět po okruzích v nějakejch těch splašenejch trubkách a nebo se za váma budu atmo plazit s dnešním veteránem :D ...


Tak to budeme dva, ale bude to obracene, budeme je hnat svinskym krokem pred sebou, jen nevim, jak moc velky si nechame odstup :lol:

Ale zase kazdy skalp Maxxiho s C9G Turbo a vubec kazdeho C9G Turbo, bude balzam na dusi, protoze to uz se nebudou moc majitele na nic vymlouvat :twisted:


EDIT: a vetmi si priklad te NS, tam ja jsem schopen zajet cas kolem osmi minut BTG, doufam ze me jeste o nejakou vterinu posune ted podvozek, takze cele kolo to je nekde lehce pod 8:25 no a Civic Turbo chce se zavodnim jezdcem zajet pod 8minut, takze i kdyby pak dali treba 7:55, tak jsou o 30s rychlejsi nez ja, coz je lehce nad vterinu na jeden km, tim padem to budu muset sice dohnat rukama, ale nepredpokladam, ze by mi ty Turbo Civic nejak vyrazne odjizdeli...
Zatim jsem pomerne v klidu, to u nich to bude ostuda, pokud nedaji BTG pod 8 minut, kdyz s C7G atmo to jezdite kolem 8:30
Spis mam strach, abych si nakonec nekoupil C9G Turbo a nejel s nim stejne rychle jako s upravenym Atmo 7G :roll:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod maxxi v čtv 21. lis 2013 14:46:36

dany píše:Je od nich milé, že podporují i drobné živnostníky :D



No ještě by z toho mohli sundat ty brembo brzdy :lol: pak bych měl už podezření že jsi s nima v nějakém podivném obchodním kontaktu :)

Jinam můj sklap nedám levně :D to ať to tam raději shoří :twisted:
Uživatelský avatar
maxxi
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 09. lis 2011 23:13:05
Bydliště: Hostivice

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod dany v čtv 21. lis 2013 15:41:04

maxxi píše:
dany píše:Je od nich milé, že podporují i drobné živnostníky :D



No ještě by z toho mohli sundat ty brembo brzdy :lol: pak bych měl už podezření že jsi s nima v nějakém podivném obchodním kontaktu :)

Jinam můj sklap nedám levně :D to ať to tam raději shoří :twisted:


já se Tě moc ptát nebudu, prostě Tě předjedu a hotovo :lol:

No uvidime, ja osobne na porizeni, po vsech zkusenostech co mam, spechat nebudu...

Koupim si pak od Tebe to schorele :twisted:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Budoucnost Honda Civic TypeR...

Příspěvekod maxxi v čtv 21. lis 2013 16:03:21

dany píše:já se Tě moc ptát nebudu, prostě Tě předjedu a hotovo :lol:


No jsi taky jedíny koho bych před sebe pustil, ale pozor moje forma roste :lol:
Uživatelský avatar
maxxi
 
Příspěvky: 213
Registrován: stř 09. lis 2011 23:13:05
Bydliště: Hostivice

PředchozíDalší

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník