Výber nového autá pomoc.

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Re: Výber nového autá pomoc.

Příspěvekod kosaksvk v ned 08. črc 2012 15:22:03

no ok tak ty ďakujem zaťial dany doma rozmíšlam že sa dám na vrchy. Pár krát som jazdil ale normálne so sérivým autom. Vydím že máš CTR7G upravenú aj na preteky. Tento rok ešte to neudem kupovať ale niekedy na buduci rok začiatkom vedel by som sa stebou spojiť a doviesť hondu CTR7G sériovu a upraviť ju na vrchy ? teda ak je tá m ožnosť že máš kde, vydím že sa vyznáš do áut určite lepšie než ja. A nepoznám nikoho na SVK kto by upravoval hondu ale tak do CZ by som zabehol a poprípade ak by sme sa nejako dohodli ostal by som na ten čas čo by sa robilo auto. Peniaze a takto to nieje problém objednaju sa veci určité na to a tak. zapltanené dostaneš tolko kolko si povieš. nejdem tu viac písať pokecať možme potom ked budeš súhlasit, že by si do toho išiel.
kosaksvk
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 04. črc 2012 21:35:34

Re: Výber nového autá pomoc.

Příspěvekod dany v ned 08. črc 2012 22:16:34

Ano, neni to problem...

Pokud je to zavodni auto, pak zase musis mit naprosto jasno, co budes jezdit, kazdy serial ma trosku jina pravidla a umoznuje trosku jine modifikace... Potrebujes tedy mit predstavu o aute, serialu a skupine...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Výber nového autá pomoc.

Příspěvekod kosaksvk v pon 09. črc 2012 8:27:18

Predstavu nejakú mám, skupinu by som chcel jazdit S-2000 sa mi zdá že to. A jazdil by som čisto vrchy možno raz zabehnut na slovakia ring na test.
kosaksvk
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 04. črc 2012 21:35:34

Re: Výber nového autá pomoc.

Příspěvekod kosaksvk v pon 09. črc 2012 19:54:21

Dany ešte sa ťa chcem opýtať akú máš kameru v aute ? ak by si mohol dať semka link na nu čo to je zač a cena :) ďik
kosaksvk
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 04. črc 2012 21:35:34

Re: Výber nového autá pomoc.

Příspěvekod dany v úte 10. črc 2012 11:55:19

Contour HD a telemetrii bereme z PerformanceBoxu
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Předchozí

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků