Automobilové kurzy

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Automobilové kurzy

Příspěvekod rooney v pon 11. čer 2012 0:13:24

Zdravím pánové

Někteří mě možná trochu znáte z Honda-Club(u). Nevlastním sice žádné vozidlo označené logem TypeR, ale to snad nebude problém.

Ve zkratce,pracuji jako řidič, a jelikož mám rád automobily, rád se pohybuji v jejích blizkosti a baví mě řízení jako takové tak bych se chtěl dál rozvíjet a držet v těchto kruzích. Chtěl bych se vás zeptat zda-li máte nějaké zkušenosti s různými kurzy pro řidiče, (školy smyku,Racing day atd.), nejlépe ty kde člověk po jejich absolovování dostane člověk nějaký certifikát, a může jej posléze doložit.
Na internetu jsem jich našel spousty, ale rád si nechám poradit či popříkladě na nějakej ukázat že tenhle stál za to a můžete mi jej jen doporučit.

Díky
rooney
 

Re: Automobilové kurzy

Příspěvekod dany v pon 11. čer 2012 6:55:09

Kurzů jsem pár dělal, ale lepší je se nějakého zúčastnit aby sis udělal obrázek. Většinou to je spíš kvůli penězům, takže velký nárůst tam není... Nebo zkus přijet na nějakou naši akci a probereme to osobně, myslím, že i letos nějakou školu smyku uděláme a to je dobrý odrazový můstek pro další rozvoj...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Automobilové kurzy

Příspěvekod rooney v pon 11. čer 2012 15:23:14

Rád bych se účastnil i nějakých vašich kurzů, líbil se mě Pachfurth, ale bohužel nebylo v mých možnostech se zůčastnit, dále bych se pak rád někdy podíval na Nürburgring, ale to pro mě není zrovna aktuální. V Praze jsem šestým měsícem, a teprve před nedávnem se mě podařilo sehnat slušnou práci, a kdo ví jak to nakonec bude. Vy vystavuje nějaké cerfitikáty po ukončení kurzů ?
rooney
 

Re: Automobilové kurzy

Příspěvekod dany v pon 11. čer 2012 22:52:40

rooney píše:Rád bych se účastnil i nějakých vašich kurzů, líbil se mě Pachfurth, ale bohužel nebylo v mých možnostech se zůčastnit, dále bych se pak rád někdy podíval na Nürburgring, ale to pro mě není zrovna aktuální. V Praze jsem šestým měsícem, a teprve před nedávnem se mě podařilo sehnat slušnou práci, a kdo ví jak to nakonec bude. Vy vystavuje nějaké cerfitikáty po ukončení kurzů ?


Certifikáty nevystavujeme...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Automobilové kurzy

Příspěvekod LK7R v úte 12. čer 2012 11:08:37

Na certifikáty to nejezdí 8-)
Honda CTR 7g K20A, TODA, KPRO, INVIDIA, ITG, 200+ HP http://www.honda-club.cz/forum/garage.php?mode=view_vehicle&CID=37
Honda S2000 AP2
Uživatelský avatar
LK7R
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. pro 2008 13:46:50

Re: Automobilové kurzy

Příspěvekod rooney v úte 12. čer 2012 20:10:11

LK7R: To máš pravdu, ale já potřebuju něco co můžu doložit když budu potřebovat.

To ovšem nic nemění na věci, že se moc rád zúčastním nějaké akce s vámi.
rooney
 


Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron