Koupit CTR??

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Koupit CTR??

Příspěvekod marek.dh v pon 18. črc 2011 21:08:21

Ahoj, celkem hodně uvažuji nad koupí civicu type r, jelikož bych auto používal jako jediné, jak na zábavu tak na každodenní dojíždění, tak jsem si vyselektoval hothatche a teď už jen přemýlím který. S hondou osobně nemám žádnou zkušenost, ale už jsem v pár jel (itr, závodní itr, atr, závodní vti..) zkrátka kamarádi jsou hondaři. Jednoduchá otázka - je reálné sehnat 8. generaci okolo 300tis s tím že bych měl ještě něco na případný servis nebo na to mám radši zapomenout nebo počkat? Jak je to se servisem, nějaké časté závady? Dík moc za jakoukoliv radu
CTR ep3
marek.dh
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 18. črc 2011 20:38:25

Re: Koupit CTR??

Příspěvekod dany v pon 18. črc 2011 22:36:26

Obcas se da koupit neco kvalitniho za rozumnou cenu ... viewtopic.php?f=18&t=460&start=0 ... ale vetsinou je to spis sazka do loterie...

Do jeteho auta nevidis a jsou to vetsinou honena auta, coz samo o sobe nevadi, pokud se k tomu majitel choval spravne...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Koupit CTR??

Příspěvekod marek.dh v pon 18. črc 2011 23:33:42

Já jsem sem už chodil když se tento červený stavěl, celkem mě to uteklo těsně před tím než jsem měl peníze.. díval jsem se že se teďka prodává race za super cenu(na tipcars za 265), vím že tam není klima a nějaké další detaily co jsou pro mě celkem nepodstatné, klimu ani nějak nezapínám, mně to nedělá moc dobře a absenci mlhovek a xenonů bych nějak zkousl.. Neví někdo něco o něm?? http://www.tipcars.com/honda-civic/20-16v-type-r-31180274.html nebo radši počkat a vzít plus?
CTR ep3
marek.dh
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 18. črc 2011 20:38:25

Re: Koupit CTR??

Příspěvekod dany v úte 19. črc 2011 8:08:33

To Ti nikdo takto od stolu nerekne, muze to byt vyborna koupe, ale i nestesti...
Nicmene je to nizska cena prave proto, ze to je Race, takze se tam urcite muzes zajet podivat...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Koupit CTR??

Příspěvekod marek.dh v úte 19. črc 2011 17:21:37

Jasně, já spíš jestli o tom autě někdo něco neví. Předpokládám, že to jezdilo v Mostě sem tam po okruhu... :D Mrknout se na něj podívat asi pujdu, jinak super forum a super projekty, pokud bude type r, tak od tebe určitě něco do budoucna vezmu.
CTR ep3
marek.dh
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 18. črc 2011 20:38:25

Re: Koupit CTR??

Příspěvekod dany v úte 19. črc 2011 17:47:08

Jasně, ale ani to, že jezdilo po okruhu neznamená, že je to špatně. Pokud se k tomu majitel chová dobře, pak ani to ježdění není na škodu, naopak jsou pak ty auta většinou udržovaná s větší péčí, protože nikdo nechce riskovat zbytečnou škodu způsobenou nedostatečnou nebo nekvalitní údržbou...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Koupit CTR??

Příspěvekod marek.dh v stř 20. črc 2011 8:49:16

Tak ono je jasné, že to auto po okruhu jezdit může bez problému, já bych ho tam chtěl taky sem tam protáhnout + jezdí se u nás volné slalomy takže tam bych s tím chtěl jezdit taky. Asi v tom máš pravdu s tím servisem, pokud s tím někdo jezdí jen do práce, tak se může na hodně věcí vykašlat nebo o nich nemusí ani vědět.. díky za cenné rady
CTR ep3
marek.dh
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 18. črc 2011 20:38:25

Re: Koupit CTR??

Příspěvekod marek.dh v úte 26. črc 2011 10:34:18

Byl jsem se tedy podívat na toho černého Type R race, majitel jezdí nějaké závody do vrchu http://www.lancia.wbs.cz/, auto dostávalo kouř, sem tam bylo na okruhu, ale servisováno bylo asi poctivě. Je na něm vše originál. Jak mně v tom vozil on, tak mu všechno šlapalo super, jak jsem do toho sedl já, tak jsem sem tam nemohl zařadit 3 a 5, ještě než jsem se rozjel, tak mně říkal, že má nějaký kratší chod na spojce, je možné, že jsem to prostě nějak špatně domačkával, nebo tam bude problém se synchrony? Četl jsem tu, že s tím bývají problémy, tak nevím co si o tom myslet. Jinak na autě je nová spojka, nový olej v převodovce a nové brzdy.
CTR ep3
marek.dh
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 18. črc 2011 20:38:25

Re: Koupit CTR??

Příspěvekod dany v úte 26. črc 2011 10:44:20

pokud dostávalo pořádný kouř, tak samo záleží, kolik má najeto :( to už bych se asi možná bál, chtělo by to hlavně zjistit, proč si tam nedal tu 3 a 5... Jestli to byl nějaký problém nebo jen nervozita... Já také dokáži zařadit i na převodovce, která je trošku načatá, aniž bys to poznal, ale neznamená to, že to je v pořádku...

Ale asi vím, o koho jde, tak se zkusím zeptat oklikou...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Koupit CTR??

Příspěvekod marek.dh v úte 26. črc 2011 11:27:27

Tak možná to bylo tím, že mně se to auto líbí moc od té doby, co jsem ho viděl poprvé na fotce a pak na autosalonu v brně naživo a teď jsem v něm jel poprvé.. :D Ale někdy to tam skočilo jak nic a někdy mně to nějak nešlo, ale tak možná jsem to jenom zkrátka špatně mačkal.. já fakt nevím
CTR ep3
marek.dh
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 18. črc 2011 20:38:25

Další

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků