Sázka kdo z koho

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Re: Sázka kdo z koho

Příspěvekod dany v pát 10. čer 2011 11:59:39

Tak jsem si po včerejším úspěšném testu v Mostě udělal analýzu rychlostí na rovince mezi mým autem a loňských Marfiho dat s kompresorovým CTR a docela jsem se mu přiblížil :D...

Pořád to sice na něj nestačí, to je pravda, ale finální rozdíl na rovince cca 750m je teď cca 25m ve prospěch Marfiho za předpokladu, že nájezd na cílovou rovinku bude souběžný a najede stejně rychle jako já, což není s přemotorovaným předkem tak jednoduché... Já najíždím většinou na cílovku asi o 10 až 15km/h rychleji, takže s touto výhodou je rychlost na konci cílovky rozdílná asi o 5km/h ve prospěch Marfiho, ale celkový čas potřebný na ujetí té cílové rovinky je stejný... Takže by mi Marfi ani na cílovce teď nedal a já bych ho dal na brzdy, jak je vidět z přiloženého grafu rychlostí :)

Porovnání moje CTR x Marfi kompresor.jpg


Takže díky tomuto porovnání jsem teď přesvědčen, že by mě ani ve SPA nedal, neboť na rovinkách nevydělá už tolik...

Pokud se chce dohadovat dál, zvednu sázku klidně o nějakých 50tis kč na zapůjčení jeho bývalého auta od nového majitele, za ty peníze si myslím, že by to na jednu půlhodinku do SPA půjčil a může být jasno :lol:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Předchozí

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků