RALLY"

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

zadokolky v rally"mají svoje kouzlo...

Příspěvekod willy2.0 v stř 30. zář 2009 12:12:43

Tahle M3E30,to je pro mě fakt neuvěřitelnej onboard "amatéra finskýho" na legendární fin.zkoušce Ouninpohja"(asi nejvíc a největších skoků na světě,v soutěžích),škoda toho konce...ale fakt to nechá chybu,smekám před ním.Moc se těším,až uvidím na živo rally Finland"jednou,je to můj piedestal"co se týče týhle královny motorsportu,musí to bejt fantastický vidět to naživo!!!!Doufám,že příští rok pojedeme už s kamaridy.
http://www.youtube.com/watch?v=fCLCCr6q ... re=related
....
Přidám ještě Toniho Gardemaistera v M3E36!!...pamatuju si,když se o tom zmínil v rozhovoru v některým ze starších čísel rallymagazinu.Že přivezl olítanou" M3E36 z Itálie":)a postaví ji na rally a bude v tom lítat ty jejich hobbíky",když na to bude mít čas....žeru tyhle finy,jak tím uměj žít :lol:
Jenže on fakt lítá v tom...furt si to pouštím dokola už delší dobu,tak se o to podělím i s vámi a třeba min.majitele Hond S2000" to bude zajímat...
Osobně mě zadokolka svým způsobem pořád láká,kort M3E36 patří do mýho Top" auta,který bych chtěl vlastnit ještě a sou pro mě žádoucí(taky za Lancii EVO2,3 Integrale bych se nezlobil:)...Tu E36 klidně jen v 3.0...3.2 byli silnější,ale víc odcházeli a opticky čistě jen v originálu(žádnej tuning) a na těch menších Motorsport"kolech,je to krásný auto pro mě moc(připomíná mi,je syrová vzhledově jako stará E30M3),jo a třídvéřko(4dvéřko jen EVO,nebo STI:))...Je dostupná a dají ze z říše",přivézt moc pěkný kousky za něco málo okolo 250tisíc kč,ale furt se na to necejtím možná časem...až se vylítám pořádně a budu mít za sebou aspon tu MX5tku :lol:
Každopádně se těším na Roberta Bezoušku,který ji akorát staví na RC"v rally pro příští rok...tak uvidíme,se zadokolou si rozumí asi nejvíc co mě psal,tak třeba to bude prima pokoukání,věřím tomu a budu mu držet palce.
Na tý M3" je super,že je to v základu opravdu jedna z nej zadokol jako takových...a pokad se dá jinej stálej převod,špéra je to fantastická zbraň...a jeden čas co jich třeba lítalo i na kopcích" a byli k neporažení(Jan Vonka..)
tady ten onboard Toniho Gardemaistera:
http://www.youtube.com/watch?v=CmjxI7g9 ... re=related
willy2.0
 

CTR-rally finland

Příspěvekod willy2.0 v stř 30. zář 2009 12:53:12

A ještě jeden onboard z finský",kde jede aktér opět na šotolince s CTR7g...
Je fakt docela umění se s tou předokolkou správně vejít do zatáček" na tom bordýlku,hezky se na to kouká..
Pěknej je soupis" pořadí" na konci,za prvé ten seznam CTR" který je dle mě pro junior finy dost oblíbený:-) v týhle kategorii a chápu proč(Mimochodem třeba Juho Hanninen,který ted jezdí ve Fabii S2000,byl v něm junior mistr Finska v roce 04),potom zaujme jejich časovej rozestup minimální...a potom Jarkko Nikara"o kterým ještě uslyšíme,vycházející fin.talent...
http://www.youtube.com/watch?v=C_JpRefCb8k
willy2.0
 

Předchozí

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron