Což takhle TypeR CUP?

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Re: Což takhle TypeR CUP?

Příspěvekod dany v úte 08. pro 2009 2:23:06

Jak jsem psal, nezajímá mě moc, aby mi na akci do mostu přijelo 30aut a na drift třeba 5aut... Pokud to budu pořádat, bude to o tom, aby se skupina lidí účastnila co možná nejvíce akcí...
Nejdříve chci všechno promyslet v klidu o vánocích a potom to můžeme probrat konkrétněji.
Letos se pořádalo hodně akcí, dá se říci, že se vyprofilovalo velice silné jádro, které se vlastně účastnilo všech akcí a občas se k nám někdo přidal. Nejdříve všichni chtěli co nejvíc a nejrůznorodějších akcí a pak byl problém tyto pořádně obsadit. Minimálně dvakrát (Hradec a Pachfurth) se nakonec ukázalo, že to bylo dobře, ale jinak je to dost demotivující pro mě. Trošku mě to směruje k tomu, abych pořádal to, co si přeje to silné jádro a na ostatní moc nedal...
Ale uvidíme...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Což takhle TypeR CUP?

Příspěvekod Mates v úte 08. pro 2009 10:55:18

Já jsem to ani nemyslel nějak extra různorodě... ale třeba takový HotHatch Cup... k ctr třeba megane, clio, focus, leon, golf, ... (kdyby nás mělo být málo)

Asi nemám co kecat, když jsem byl na jedné akci :lol: (ale zase v mojich možnostěch jsem vynechal jen Pachfurth :D ). Příští rok bych chtěl jezdit vše, co mi finance dovolí (proto třeba neplánuju nějaké extra úpravy a chci jezdit). Ale pokud nevím ani kolik toho přesně a jak často bude, tak ani nemůžu říct...

Jak jsi řekl... uvidíme...
CTR7G
Mates
 
Příspěvky: 93
Registrován: stř 19. srp 2009 0:50:58
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm / Praha

Re: Což takhle TypeR CUP?

Příspěvekod dany v úte 08. pro 2009 11:38:34

Jak jsem psal, chci si to o vanocich v klidu promyslet a promluvit o tom s tema, co se zucastnili vseho a podle toho udelat plan...

Predbezne to vidim takto:
2-3x Nordschleife + 1x to chci protahnout do SPA
3-5x Most
1x Brno (nejsem si jist, ze to vyjde, spatna dohoda)
1x SlovakiaRing (v ramci MaxCars day, nevidim moc realne kvuli cene)
1-2x Piestany (v ramci MaxCars day)
1x Hungaroring (nevidim moc realne, letos byla taky moznost, ale nenaslo se dost lidi...)
1x Pachfurth (zase pravdepodobne den po piestanech, kvuli usetrene ceste...)
2x Vylet okreskama (jedna trasa uz je, po rychlostkach rally bohemia...)
2-3x Nova testovaci rallyova draha
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Což takhle TypeR CUP?

Příspěvekod Marfi v úte 08. pro 2009 19:28:40

Slibuju že hned jak bude auto připravené a vrátěj mi ten kus kartičky tak budu jezdit všude:-)
Uživatelský avatar
Marfi
 
Příspěvky: 213
Registrován: pon 15. pro 2008 12:39:26

Předchozí

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron