Co uděláme s Willym?

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Ponechat Willyho aktivního, nebo mu zamezit možnost přispívat?

Anketa končí za stř 09. zář 2009 23:45:29

Ano, nechat aktivního, docela se bavím
3
23%
Ne, zamezit přístup, je to ztráta času
10
77%
 
Celkem hlasů : 13

Co uděláme s Willym?

Příspěvekod dany v ned 06. zář 2009 23:45:29

Chtěl bych to nějak uzavřít, tak bych znal rád názor Vás ostatních...
Nerad bych, aby mě někdo potom obvinil, že se bojím kritiky a proto jsem někoho odříznul :!:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Co uděláme s Willym?

Příspěvekod Ondras v ned 06. zář 2009 23:55:27

Nechat, odklízet ho do jeho zlobícího vlánka a bavit se. ;)
respect to the men in the fast bread vans
Uživatelský avatar
Ondras
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob 02. kvě 2009 0:36:59
Bydliště: Ostrava

Re: Co uděláme s Willym?

Příspěvekod Mates v pon 07. zář 2009 0:08:03

Zatím je to pořád výměna názorů... :lol:

(Ale osobní věci mezi sebou se dají řešit jinde...)
CTR7G
Mates
 
Příspěvky: 93
Registrován: stř 19. srp 2009 0:50:58
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm / Praha

Re: Co uděláme s Willym?

Příspěvekod infi v pon 07. zář 2009 0:17:24

Existuje na svete clovek, ktery by se ztotoznoval s Willyho nazory :?:
K20 ITR DC2
Uživatelský avatar
infi
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned 06. zář 2009 14:12:15
Bydliště: Okr.Kladno

Re: Co uděláme s Willym?

Příspěvekod willy2.0 v pon 07. zář 2009 0:35:26

Existuje :lol: ..Přátelé,kdyby ste věděli,že vás rád bavím....a že taky setsakra vím o čem mluvím,leč taky mě ta debata už nebaví...nemůžem se dobrat k zdárnému konci,jelikož sem zjistil,že není zájem uznat,byt sebenší kritiku k autu,ke kterému se doma asi modlíte denně.
Já se nemodlím k ničemu,ale biju se za to co je opravdu dobrý,po všech stránkách... 8-)
Mrzí mě,že to tady má tak trochu úroven jako na hondaclubu...prostě zaslepení Hondisti a jak sem někde četl,Hondistou se asi fakt musíš narodit :D ...slunce v duši" :lol:
willy2.0
 

Re: Co uděláme s Willym?

Příspěvekod infi v pon 07. zář 2009 0:48:12

Nikdo se k nicemu nemodli, ja se dokazu predstavit ve spoustu autech (britska, italska, nemecka...), ale bohuzel clio to neni :idea:
K20 ITR DC2
Uživatelský avatar
infi
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned 06. zář 2009 14:12:15
Bydliště: Okr.Kladno

Wilém

Příspěvekod willy2.0 v pon 07. zář 2009 1:21:52

A zkusil si ho?jel si s ním limit,jel s ním vůbec?nebo tě aspon někdo svezl?
tuším odpověd...Ne!
Tak proč si vůbec reagoval na moje zprávy tady.........tohle je strašná škoda pak ty debaty vypadaj jak vypadaj.
A o to jde Dany,s tebou si pokecám rád,ale spousta lidí z for neví o co jde a dělá jen zle...kdepak nebudu nikam,už psát....nemá to cenu.Jinej názor to taky znamená,zničme ho je jinej že:-)
To ty máš Infi"zažitý testy z časopisů a bláboly z hondaclubů apod......
Ale já to zažil na vlastní kůži a už jen srovnávám,třeba s prestiž.novináři z Anglie(s kým jiným porovnat)...a vždy to sedělo(angl.autocar),naprosto přesně...
Aby si tohle Dany uhlídal,tyhle reakce nesmyslný,dáš jim ještě podněty...já nevěřím tomu,že si myslíš,že tak kecám,znáš mě a ještě se doufám poznáme.....
Za další působím možná namachrovaně,ale snad nejsem zlej člověk,prostě mám toho dost vyzkoušenýho,některý infa slyšíš jinak ode mě(obecně mluvím pro všechny),než je čteš ze zaručenejch forum(hondaclub apod.),ale já prostě píšu to jak to cítím a zažil sem já,sem nestranej...Kdyby chválili v testech Clio a cejtil bych že je špatné,vůbec se těma testama nebudu zaobírat a dám na sebe...Kdybych zjistil že nefunguje...nikde ho nechválím a mlčím.Jenže to auto je u nás"tak nedoceněné,že mám asi potřebu za něj bojovat...Každej kdo ho neřídil na limitu,přišel o jedno z nejlevnějších a zároven nejlepších svezení svýho života.
Víc už nepovím,myslím,že vidím že to stejně nikoho nezajímá,že máte svoje hobby...
Klidně mě vymaž Dany dal sem si hlas:)Na živo si řekneme víc než takhle od klávesnice...A až tě svezu v Cliu,vím,že se ti to bude líbit.
Good luck přátelé...
willy2.0
 

Re: Co uděláme s Willym?

Příspěvekod BigJohn v pon 07. zář 2009 7:05:10

willy2.0 píše:Existuje :lol: ..Přátelé,kdyby ste věděli,že vás rád bavím....

Takže tím určitě myslíš i to vyhrožování po mailu, když se náhodou vetřu do diskuze mezi tebe a Danyho? Tak to sorry, to jsem nepochopil. Nebo tím si mě chtěl taky pobavit, a jo :lol: :lol:
Uživatelský avatar
BigJohn
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 14. črc 2009 22:55:25

Re: Co uděláme s Willym?

Příspěvekod roman001 v pon 07. zář 2009 7:36:49

Jsem pro BAN.
Uživatelský avatar
roman001
 
Příspěvky: 41
Registrován: pon 12. led 2009 21:26:59
Bydliště: Brno

Re: Co uděláme s Willym?

Příspěvekod dany v pon 07. zář 2009 8:05:33

willy2.0 píše:...nemůžem se dobrat k zdárnému konci,jelikož sem zjistil,že není zájem uznat,byt sebenší kritiku k autu,ke kterému se doma asi modlíte denně.
Já se nemodlím k ničemu,ale biju se za to co je opravdu dobrý,po všech stránkách... 8-)

Zatím to ale vypadá, že jediný zaslepený jsi ty!!!
Probuď se. Nikdo neřekl, že je CTR dokonalé (nebo mi ukaž kde), my pouze tvrdíme, že je lepsí než Clio, ne že je dokonalé, to je pro mě rozdíl. Na několika místech jsme již o chybách psali, všichni je znaj, ale ty se pořád točíš na nesmyslech, jako je podvozek a hlavně brzdy. Jsi mimo !!! Je mi tě líto :cry:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Další

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků