Časy na Nordschleife Renault x Honda a konkurence

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Re: Časy na Nordschleife Renault x Honda a konkurence

Příspěvekod dany v ned 13. zář 2009 17:33:52

Že jsi mladej a blbej tvrdím pořád a snažil jsem se tš pořád omlouvat. Když už si ale začal (ty jako ucho) poučovat i mě (ve svým věku) i přes moje nekolikanásobné osobní varování i zde na fóru, nešlo to s tebou už jinak, než bohužel takhle...
Myslím, že na rozdíl od tebe jsem již dospěl a narozdíl od tebe vím, jaký má Vašek názor, teď se s ním zrovna uvidím, jede za mnou, budu ho od tebe pozdravovat...
Mohl bych toho napsat ještě moc a moc, ale je to zbytečná ztráta mého času...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Časy na Nordschleife Renault x Honda a konkurence

Příspěvekod willy2.0 v pon 14. zář 2009 11:53:32

Sem mladší,ale prostě odlišuju tlachání na forech a pak soukromej čas,lidi který znám...Tam mi pokora nechybí,já bych prostě nikdy před Krestou(jak si psal)nehlásil,to sou lidi,který sou jinde chápeš to,to samý Vašek,to sou lidi od kterejch budu naslouchat a sumírovat si to v hlavě,tady...není jedinej důvod až na tebe možná.Chápeš to,už?
Narozdíl od tebe neškodím a nedělám zle zbytečně,bylo to úplně zbytečný tahat někoho do toho,kort když nebyl důvod.Víc to řešit nebudem,nemá to cenu,s tím se srovnej ty.
Člověk dělá chyby furt,ale abych někomu zbytečně škodil,pomlouval ho...myslím,že oba sme si na začátku prošli stejným problémem,z mý strany,ale já se poučil a ty mě to uděláš,když už se známe.
Hele hodím to za hlavu,nebudu dělat hysterku,to,že mi CTR nesedlo a vyhovuje mi Clio...tak to prostě je,ale s Vaškem sem si chtěl povídat o klíšteti ne o tobě,já nevím co sis myslel,ale já si tě vážím,prostě ty sis asi myslel že tě budu řešit,to auto...ale tak to není,chápeš to ;)
A ikdybych měl něco říct o někom,nebo ty,zůstane to mezi náma,ale tady nebyl důvod dělat ze mě vola,prostě nebyl...zbytečně si ted myslí Vašek,že sem svůj jako Háček někdy,ale tak to není a i ten Hák si ho váží a když mi volal Honza V. a hlásil Vaška,klidnily sme ho a sám Dan mu řekl,at to uklidní že Vašek je v poho člověk,opravdu se Vaška zastal,taky spolu něco zažily.Hele mám rád hecování,ale ne pomlouvání zbytečný,fakt řešíme ted lejno.
At to jezdí a zatím ahojík
PS:já se budu snažit Vaška časem přesvědčit,že nejsem špatnej člověk :D
a smaž to,ulož si to k sobě,ale neřešme to před lidma,který to nemusí zajímat,dikas
willy2.0
 

Re: Časy na Nordschleife Renault x Honda a konkurence

Příspěvekod dany v úte 15. zář 2009 8:43:44

Jinak doporucuju tuhle diskusi:

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... d&start=60

strana 5 od prispevku "13. 10. 2008 20:19"

Vesmes to dopadlo stejne jako u nas, Willy se jim snazi poradit, ale vsichni jsou debilove...

Nicmene par pasazi je zajimavych a myslim, ze jasne dokladaji, jak Willy "trosku" meni nazory

Par myslenek...
- CTR je rovněž super,nehaním ho!...je to druhý auto,který mi vždy bralo...ale jak ste zmínily je to víc peněz...Ale zas je v základu,lepší proto co s tím dál zamýšlím
- Jinak,další pocit z řízení CTR vs CLIO,tak CTR mi přišlo pomalé až....ale je to jen pocit!je to tím,jak je auto větší,taky hlavně dík delšímu rozvoru a zadní víceprvkový naprávě klidnější (s Cliem se pořád perete,ale baví vás to taky:)
- Tady se zas pozastavím u CTR:proto ten pocit,méně živelnosti,rychlosti..tady mi trošku chybí pořád pocit neurvalosti z Clia...ale jen na chvíly,kdy zjistím,že sem na tomhle výjezdu ze zatáčky s ním rychlejší...už jen o málo,ale jsem!CTR jde na to zas jinak prostě,v sérii je určitě motorově rychlejší o pár aut na rovině obrazně řečeno...V zatáčkách...CTR se podvozkově mín nadře,jakoby skalpel,Clio se víc ponoří,hrne,kvičí přední gumy,tady trošku víc zábavy na úkor rychlosti(která je u mě důležitá no:)nedokážu říct která kára"je lepší,je to vyrovnaný souboj...
- Co se týče zábavy a pořízení,ceny Clio jasně vítězí,kdo honí i sekundy jde pro CTR...Jinak Clio má super podvozek na naše rozbíječky"to je zas jeho hlavní deviza,jako u CTR motor a super převodovka,ikdyž i podvozek na CTR"není vůbec špatný,tvrdý jak se píše,s tím nesouhlasím,během prvního půjčení jsem s ním bral ve vysokých rychlostech horizonty kdy se střídali levá pravá a v poho,auto tě taky podrží,sžiješ se s ním,padne do ruky!!!..

Jedna reakce lidi za vsechny, myslem, ze trochu vyjadruje nazor ostatnich, stejne jako u nas...
od goes 15. 10. 2008 21:26
- willy: myslis si, ze neni vice lidi, kteri projeli kde co na trhu? A kdyz ten jiny rekne, ze nemas pravdu, tak jeho nazor ma uplne stejnou vahu jako tvuj. Proste z toho co pises cisi az prilis silna fandovska vazba, proto tvuj nazor respektuji, ale neberu ho nejak prilis vazne. Daleko lepsi by bylo, kdyby se k tomu vyjadril clovek, tkery v tom aute nevidi citovou zalezitost a byl by oprosten od svych osobnich sympatii.

... a pak se to rozjelo :)

A tím bych to cele uzavrel...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Časy na Nordschleife Renault x Honda a konkurence

Příspěvekod willy2.0 v úte 15. zář 2009 15:44:42

dany píše:Jinak doporucuju tuhle diskusi:

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... d&start=60

strana 5 od prispevku "13. 10. 2008 20:19"

Vesmes to dopadlo stejne jako u nas, Willy se jim snazi poradit, ale vsichni jsou debilove...

Nicmene par pasazi je zajimavych a myslim, ze jasne dokladaji, jak Willy "trosku" meni nazory

Par myslenek...
- CTR je rovněž super,nehaním ho!...je to druhý auto,který mi vždy bralo...ale jak ste zmínily je to víc peněz...Ale zas je v základu,lepší proto co s tím dál zamýšlím
- Jinak,další pocit z řízení CTR vs CLIO,tak CTR mi přišlo pomalé až....ale je to jen pocit!je to tím,jak je auto větší,taky hlavně dík delšímu rozvoru a zadní víceprvkový naprávě klidnější (s Cliem se pořád perete,ale baví vás to taky:)
- Tady se zas pozastavím u CTR:proto ten pocit,méně živelnosti,rychlosti..tady mi trošku chybí pořád pocit neurvalosti z Clia...ale jen na chvíly,kdy zjistím,že sem na tomhle výjezdu ze zatáčky s ním rychlejší...už jen o málo,ale jsem!CTR jde na to zas jinak prostě,v sérii je určitě motorově rychlejší o pár aut na rovině obrazně řečeno...V zatáčkách...CTR se podvozkově mín nadře,jakoby skalpel,Clio se víc ponoří,hrne,kvičí přední gumy,tady trošku víc zábavy na úkor rychlosti(která je u mě důležitá no:)nedokážu říct která kára"je lepší,je to vyrovnaný souboj...
- Co se týče zábavy a pořízení,ceny Clio jasně vítězí,kdo honí i sekundy jde pro CTR...Jinak Clio má super podvozek na naše rozbíječky"to je zas jeho hlavní deviza,jako u CTR motor a super převodovka,ikdyž i podvozek na CTR"není vůbec špatný,tvrdý jak se píše,s tím nesouhlasím,během prvního půjčení jsem s ním bral ve vysokých rychlostech horizonty kdy se střídali levá pravá a v poho,auto tě taky podrží,sžiješ se s ním,padne do ruky!!!..

Jedna reakce lidi za vsechny, myslem, ze trochu vyjadruje nazor ostatnich, stejne jako u nas...
od goes 15. 10. 2008 21:26
- willy: myslis si, ze neni vice lidi, kteri projeli kde co na trhu? A kdyz ten jiny rekne, ze nemas pravdu, tak jeho nazor ma uplne stejnou vahu jako tvuj. Proste z toho co pises cisi az prilis silna fandovska vazba, proto tvuj nazor respektuji, ale neberu ho nejak prilis vazne. Daleko lepsi by bylo, kdyby se k tomu vyjadril clovek, tkery v tom aute nevidi citovou zalezitost a byl by oprosten od svych osobnich sympatii.

... a pak se to rozjelo :)

A tím bych to cele uzavrel...

odpověd viu co uděláme s Willym.. ;)
willy2.0
 

Předchozí

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků