Williho pohled na Focus RS II, Renault, Hondu a další poučky

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Re: Williho pohled na Focus RS II, Renault, Hondu a další poučky

Příspěvekod willy2.0 v pon 07. zář 2009 18:45:50

Stejně se těším na to,až se uvidíme a povíme si to:)a stejně tě mám rád :D
Koukejte na letišti udělat pěkný onboardy"at vás můžu pak zkritizovat :lol:
A respektuju tvoje přání a slibuju,že sem psát,už nebudu...Taky nechci zbytečně dělat zle,jen sem chtěl nahodit jinej pohled,mojí zlušenost...která je prostě trošku jiná.
willy2.0
 

Re: Williho pohled na Focus RS II, Renault, Hondu a další poučky

Příspěvekod dany v pon 07. zář 2009 19:08:35

Tvoje jednaní a chování je stejně divné, nejdříve, aniž mě znáš, mě všude pomluvíš, jak nic neumím (ani auta, ani řídit), pak se zase obrátíš o 180st. a CTR hltáš, mě všude chválíš (aniž se tě o to někdo prosil) a nakonec se zase otočíš o 165st a CTR je špatné (najednou procitnutí) a já jsem špatný řidič, vlatně tomu ani moc nerozumím...
Prostě tě nechápu, viděl jsem, že sis zase našel jinou modlu a to Clio R3 a Vaňáče, pak navíc čtu tady, jak si objektivní, nedostaneš prostor a ostatní na tebe jen útočí a ty se chováš slušně a nemusíš si nic dokazovat (narozdíl ode mě) ... Pak si stačí vzpomenout na ten záchvat, kterého jsem byl svědkem u tebe, jak umíš jednat s lidmi a jak se chováš ke starším, nebo třeba na tvou debatu na eWRC, jak někdo napsal pravdu o Vaňáčovi a ty ses do něj naprosto nesmyslně pustil, jak je blbej a ničemu nerozumí, že by to musel zažít, aby to mohl hodnotit a pod. Podívat se na tvé příspěvky, když se o tebe otře někdo jiný než já, jak si na ty lidi, které vůbec neznáš, útočný, osobní a sprostý...
... Nemá opravdu cenu tebou ztrácet čas, ten je lepší věnovat rodině nebo projížďce v CTR ...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Williho pohled na Focus RS II, Renault, Hondu a další poučky

Příspěvekod willy2.0 v pon 07. zář 2009 19:31:23

dany píše:Tvoje jednaní a chování je stejně divné, nejdříve, aniž mě znáš, mě všude pomluvíš, jak nic neumím (ani auta, ani řídit), pak se zase obrátíš o 180st. a CTR hltáš, mě všude chválíš (aniž se tě o to někdo prosil) a nakonec se zase otočíš o 165st a CTR je špatné (najednou procitnutí) a já jsem špatný řidič, vlatně tomu ani moc nerozumím...
Prostě tě nechápu, viděl jsem, že sis zase našel jinou modlu a to Clio R3 a Vaňáče, pak navíc čtu tady, jak si objektivní, nedostaneš prostor a ostatní na tebe jen útočí a ty se chováš slušně a nemusíš si nic dokazovat (narozdíl ode mě) ... Pak si stačí vzpomenout na ten záchvat, kterého jsem byl svědkem u tebe, jak umíš jednat s lidmi a jak se chováš ke starším, nebo třeba na tvou debatu na eWRC, jak někdo napsal pravdu o Vaňáčovi a ty ses do něj naprosto nesmyslně pustil, jak je blbej a ničemu nerozumí, že by to musel zažít, aby to mohl hodnotit a pod. Podívat se na tvé příspěvky, když se o tebe otře někdo jiný než já, jak si na ty lidi, které vůbec neznáš, útočný, osobní a sprostý...
... Nemá opravdu cenu tebou ztrácet čas, ten je lepší věnovat rodině nebo projížďce v CTR ...

Ale ty si to samý,si pacient stejně takovej...prostě to máme rádi víc než je zdrávo a moc to někdy řešíme.
Co se týče souseda,nevím co to fakt sem taháš.Sral mě přes rok,když ti někdo parkuje před vraty a desetkrát mu to řekneš a on to tam vždy postaví stejně...tak po 11cté vyletím,nevíš jak to bylo tak to nehodnot,přiznávám,že mi něco zůstalo z dob,kdy sem se realizoval i fyzicky a to že přijdeš o káru takhle ti na psychické pohodě taky nepřidá(doporučuju všem Havarijní pojištění,at pak neláčete jak já:),ale jednání s lidma?kamaráde,měl sem na starost přes 50 firem a tu práci dělal hlavně kvůli tomu,že sem ze všema dal vždy kafe a bezva pokec.Moc rád poznávám lidi,reaguju jen negativně na to,když to někdo přežene,pak to vrátím,to umím ale taky se snažím bejt,už lepší....Za to ty si teda pěknej blázen furt:))
Nevychvaloval sem tě,ale když někdo řekl že si divnej,nebo že si ukecanej řekl sem že si v poho a že to tak není,to je celé.Dany to je děsný s tebou,ty to řešíš fakt,už jak puberták...Proč si to nepovíme osobně a taháš takový blbosti sem,nikoho to nezajímá.Se bojíš o pověst nějakou imaginární před klukama?nebo o co jde?tyvole nikdo nejsme nejchytřejší,nejlepší...Jen děláme to co nám dělá radost hlavně ne?proto se realizujem v tomhle,protože jak malý parachanti vlezem do auta a bavíme se,někoho zas baví akvarijní rybičky.
Já i zdravě hecuju rád:a jedno ti povím chlape,až budu mít zas klíště,seš můj! a vypálím ti vejfukama předni vokno":-))!!!ale musíš tam mít tak 210ps at je to vyrovnaný :D
zatím čuusss
Naposledy upravil willy2.0 dne pon 07. zář 2009 19:35:34, celkově upraveno 1
willy2.0
 

Re: Williho pohled na Focus RS II, Renault, Hondu a další poučky

Příspěvekod dany v pon 07. zář 2009 19:35:07

Ja pisu, ze kazdou chvili mluvis jinak a ty napises, ze jsme stejny, asi mame kazdy jinou cestinu...

Mas pravdu, ja s tebou koncim, nema to cenu...

Když řekneš, že jsme stejní, tak mě to uráží...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Williho pohled na Focus RS II, Renault, Hondu a další poučky

Příspěvekod willy2.0 v pon 07. zář 2009 19:41:05

dany píše:Ja pisu, ze kazdou chvili mluvis jinak a ty napises, ze jsme stejny, asi mame kazdy jinou cestinu...

Mas pravdu, ja s tebou koncim, nema to cenu...

Píšu furt stejně,ty sis taky hned neurovnal nějakou novou zkušenost,ale trvá to chvíly než uzraje ne..Zas se snažíš pro mě z nepochopitelnýho důvodu,o to,abych nebyl vůbec věrohodnej:))
Celkově víš,že od začátku sem měl k tomu autu menší výhrady to mi neupřeš,kolikrát sme si volali a řešily,brzdy,nápravu...atd..A říkal si kecáš,tak to není,to je tímhle a tímhle...a tebou:))Já si to pamatuju :lol:
Končíme,hawk a zatím čuss paciente,nechci trávit celý den na forech...
Nestačím stíhat ani ewrc a to mám mnohem radši :D Teda pěkně mě nasrali,že diskvalifikovali Loeba :x
Hurvínek nesmí vyhrát a nevyhraje :lol: :lol: :lol: :lol:
willy2.0
 

Předchozí

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron