Koupě Civic Type R

Co se jinam nehodí, nebo případně nevejde

Koupě Civic Type R

Příspěvekod Pavel89 v sob 05. pro 2015 21:33:59

Ahoj,

Přemýšlím o koupi Civic Type R r.v.2008, chtěl jsem se zepta na co si dát pozor, příp. na co se podívat atd.
Dnes jsem se poprvé svezl v Type R a auto se mi líbí dokonce jsem nadšenej :D , chci ho na běžné ježdění a občas si zablbnout.
Byl jsem překvapen kolik stojí ojetiny, ale zase chápu, že se nejedná o obyč auto a předpokládám, že Honda je kvalitní značka.
Byl jsem dnes v Brně v AAA (prosím nesmějte se) mají tam tento kousek.
http://www.sauto.cz/osobni/detail/honda ... oFrom=list
Nájezd 98xxx km, velmi pěkný celkový stav, zajímá mně jestli třeba neznáte konkrétní auto, nebo jste se na něj nedívali, myslím, že je to 2. majitel na značce je P, původ ČR první majitel Plzeň, druhý myslím Most .
Je to jedna z variant, ještě se mi líbí GOlf GTi, ale ceny jsou buď nesmyslné nebo to jsou vyhoněné vraky.
Budu rád za jakoukoliv radu.
Pavel89
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 05. pro 2015 17:21:24

Re: Koupě Civic Type R

Příspěvekod Libas v ned 06. pro 2015 22:36:14

Přímo tento červený vůz mají v Brně?? Já jsem se zatím jen setkal s tím, že tyto inzeráty od AAA Auto jsou tak trochu fake, dají tam ty nejlepší fotky, aby nalákali lidi, ale když pak přijedu, že chci to auto z inzerátu, tak řeknou, že ho nemají, že mi mohou prodat jiný podobný vůz (který už má pramálo co společného s tím původním z inzerátu).
Libas
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 25. bře 2013 18:06:49


Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron