Kde bude co umístěno ...

Kde bude co umístěno ...

Příspěvekod dany v ned 14. pro 2008 17:38:36

Do aut bych chtěl dávat pouze kompletní uživatelské testy a zkušenosti s jednotlivými auty. Nechci tam dávat pouze obecné fráze a na druhou stranu tam nechci řešit konkrétní problémy nebo části

Do techniky bych chtěl naopak dávat zkušenosti s určitými obecnými částmi aut, kterou lze právě využít v různých modelech

V problémech bych chtěl řešit konkrétní dotazy na problémy, tak aby jsme si mohli vzájemnými zkušenostmi pomoc a poradit

Ve volném pokecu můžeme diskutovat třeba o počasí )

Vzhledem k tomu, že se jedná o soukromý projekt, si dovolím v sekcích technika a auta příspěvky autorizovat, nechci aby se to konvertovalo do nesmyslných diskuzí


Poslední info je ohledně cen. Ceny na webu i zde ve foru jsou zpravidla buď bez daně nebo bez dokladu. Nemůžu to psát u každé položky, neboť bez dokladu to správně nejde, ale někdy se to dá dohodnout, takže pro Ty co ode mě nakupují pravidelně nebo toho berou více je možná dohoda. Pokud budete chtít doklad, tak je třeba mi to napsat a uděláme cenovou nabídku, to samé si ale zase vyhrazuji já, každému to za cenu bez dokladu slíbit nemůžu a je lepší si aktuální ceny vždy ověřit předem...

Navíc se snažím ceny tlačit co nejníže, takže prioritně to je pro naši komunitu...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Kde bude co umístěno ...

Příspěvekod dany v stř 28. zář 2011 10:08:49

Ve fotogalerii Vám příspěvky nemažu, ale budu je sdružovat, aby tam těch příspěvků nebylo tolik a bylo to přehlednější...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno


Zpět na Organizační záležitosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron