První výročí...

První výročí...

Příspěvekod dany v úte 22. pro 2009 20:29:49

Máme za sebou první výročí webu a celkově i takovou více organizovanou sezónu...

Zajímá mě Váš pohled na to, co se podařilo, co se nepodařilo, co by jste chtěli a obráceně, co nechcete. Náměty a připomínky...

Mě třeba nejvíce leží v hlavě to, že loni v zimě a na jaře neustále vznikali požadavky, co by lidi chtěli, čeho je málo a podobně, potom ale skutek utek a občas jsme měli problém termíny vůbec naplnit. Přitom některé akce byli originální a určitě jedinečné... (Pachfurth, Hradec Králové, ...)

V čem je tedy problém, co dělám špatně? 8-)
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: První výročí...

Příspěvekod Kozina v úte 22. pro 2009 22:40:27

Akce se dle reakcí podařily všechny,na těch kterých jsem se účastnil já mi vůbec nic nechybělo (Hradec,okresky) a bylo i vidět na ostatních,jak si to užívají 8-) vůbec se nedivím že je problém akce naplnit maximální účastí,já bych rád jezdil,ale bohužel práce je přednější a kolikrát je těžké něco plánovat...
Uživatelský avatar
Kozina
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 15. pro 2008 18:02:43

Re: První výročí...

Příspěvekod RainbowSeven v pát 25. pro 2009 21:49:26

ahoj,
ještě jsme zde nepřispíval, koneckonců i proto, že mám jaksi jiné auto :D totiž nissan 350Z.
ale i tak sem chodím opravdu hodně často a hltám hlavně technické informace. dozvěděl jsem se tu toho opravdu hodně, co mi vrtalo a vrtá hlavou. škoda že jsem tenhle web objevil velmi nedávno. tipuju to tak na dva měsíce. plus minus.
a dovolím si pochválit.....snad se můj "domovský" klub JDM meeting neurazí...

jestli věci fungují tak jak jsem se dočetl v proběhlých akcích, tak jen smekám čepici a tleskám. lidí, kteří dokážou něco dojednat, zařídit, sehnat, objednat a realizovat...tak těch je jak šafránu. asi chápu že to Dany nedělá jen z dobročinnosti, ale třeba ceny komponentů jsou parádní....takže spokojenost asi na obou stranách.

čím se oslím můstkem dostávám k tomu, že, pokud tedy přežijete nissana, rád se nějaké akce zúčastním. sice se svým těžkotonážníkem nebudu lehké hondy stíhat, ale co už 8-)

takže přeju krásné svátky a rozhodně v tomhle "jobu" pokračujte...má to super úroveň....
:ugeek:
RainbowSeven
 

Re: První výročí...

Příspěvekod dany v sob 26. pro 2009 14:05:24

Děkuji za přání a pochvalu...

Ceny komponent se snažíme držet pro kamarády na úrovni dealerských, pokud něco zbyde, je to ze zpětných bonusů a hlavně skutečnosti, že velký obrat nám dělá dodávání dílů do závodní oblasti, čímž se pořizovací cena snižuje. Zatím mě živí něco jiného, tak to jde takto dělat...

Třeba ceny akcí se rozpočítávají rovnoměrně a tím pádem nikdo nevydělává na ostatních a na druhou stranu se to rozpočítáním zlevní všem, včetně mě. Sám bych si takovou akci jen pro sebe dovolit nemohl...

Problémy s auty neděláme, dokonce do našeho základního teamu (ULTRAS :lol: ) patří jeden Renault Megane Sport 2.0 turbo, jehož jsem teď i pomáhal upravit a budu na něm řešit i nějaké záludnosti, dále třeba Audi S4 a BMW Z4... Takže já v tom problém nevidím...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno


Zpět na Organizační záležitosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron