Jízdy na okruhu

O takovéto jízdy na okruhu... (hlasujte s rozvahou, ať to je opravdu pravdivé)

... s takovouto "neorganizací" zájem nemám, to mi nevyhovuje
0
Žádná hlasování
... rozhodnu se na poslední chvíli podle situace
4
21%
... určitě se rád zúčastním - Most
1
5%
... určitě se rád zúčastním - Brno
6
32%
... určitě se rád zúčastním - Most + Brno
1
5%
... určitě se rád zúčastním všeho co bude - Most + Brno + Nordschleife
7
37%
 
Celkem hlasů : 19

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod babo v stř 14. led 2009 18:22:33

ja by som urcite isiel do Brna.

1. je to asi najlahsi orkuh a kdeze som este na ziadnom nebol, niekde zacat treba. Zatial su mi skor blizsie vrchy (a asi to tak aj ostane)
2. most ma velku chybu pre mna, ze je to strasne daleko, to minimalne na tuto sezounu nevidim realne
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod dany v pát 16. led 2009 18:49:33

Zatím to vypadá dobře, s tím Mostem. Nechci to zakřiknout, ale vypadá to na tři akce během roku. Má to samozřejmě jeden háček. To je počet aut. Akce bude organizovaná pro cca 10aut s pronájmem na 3hodiny. Důvod je jednoduchý, budeme mít malé zabezpečení a propustnost tratě bude cca 5aut najednou, to proto aby se auta na okruhu nepletla a všechny případné časy byli co nejobjektivnější. Každý má tedy šanci najet cca 1.5hod čistého času na okruhu bez provozu, za mnou dototovanou cenu. Částka na osobu bude 3.000,- až 4.000,- jestě uvidíme za kolik se to podaří pronajmout a kolik do toho budu chtít vrazit ze svého :twisted:. Tyto jízdy jsou spíš pro lidi, kteří si chtějí opravdu zazávodit a zajezdit na limitu, osobně se nechci účastnit extrémně hromadných akcí, aby mi pak někdo psal v diskusi, že jsem jel moc rychle do zatáčky, tím pádem nebezpečně ho předjížděl venkem a pod. Také díky omezenému počtu bude účast nabídnuta lidem, kteří mají věci od nás nakoupené a zohledněna bude i výše utracených prostředků :lol: takže tu je i pár adeptů, kteří mají účast jistou :D a možná za méně peněz. Zbytek neobsazených míst bude pak jednoduše vydražen, ať je nějaká legrace ;) .
Pro ty, kteří zase preferují spíš nižší cenu ve větším provozu, bude klasický "hromadný" Most, cca 30 až 40 aut s pronájmem trati na dvě hodiny s cca poloviční cenou a propustností 15-20 aut najednou. Podle osvědčení těchto akcí pak budeme pokračovat s dalšími.
Cena půlhodiny jízdy v Mostě při testovacích dnech pořádaných okruhem bude pro letošní rok asi 850,- ale může se prý ještě změnit.
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod pipka v pát 16. led 2009 23:03:47

Já jsem pro spíš pro Most, protože je blíž a okruh se mi celkem se mi líbí. Ale jsem v zásadě pro drhnout gumy v podstatě kdekoliv :twisted:
Uživatelský avatar
pipka
 
Příspěvky: 81
Registrován: pon 15. pro 2008 14:15:13

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod babo v pon 19. led 2009 0:29:44

a jak to zatial vidis s Brnom? Tam asi bude treba viac ludi, ako 10... :?:
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod dany v pon 19. led 2009 10:11:27

Brno je zatím problém i v tom, že se jim zdá pronájem na 2hodiny málo, nechtějí si prý blokovat zbytečně celý den kvůli dvou hodinám. Pokud se prý objeví nějaká akce, kterou budou moc spojit s naším pronájmem, tak na nás zbydou dvě hodiny ráno, nebo dvě hodiny večer před zavíračkou. Už loni byl dost problém, se s nima dohodnout, navíc to mají slušně obsazené, takže uvidíme, ale je to 50 na 50. V tomhle jsou prostě v Brně nepřístupní dohodě :( . Na Most máme lepší kontakty a páky :D
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod Marfi v pon 19. led 2009 21:37:16

Tak to abych začal pořádně utrácet :D
Uživatelský avatar
Marfi
 
Příspěvky: 213
Registrován: pon 15. pro 2008 12:39:26

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod LK7R v pon 19. led 2009 21:42:00

Brno jsou dinosauri ... taky jsem s nima jednal a nechapu ty jejich myslenkovy pochody ... radeji zadny prijem nez maly ... :cry: proste v tomhle je MOST zlatej
Honda CTR 7g K20A, TODA, KPRO, INVIDIA, ITG, 200+ HP http://www.honda-club.cz/forum/garage.php?mode=view_vehicle&CID=37
Honda S2000 AP2
Uživatelský avatar
LK7R
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. pro 2008 13:46:50

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod babo v stř 21. led 2009 17:36:36

To mi s tym Brnom nerobte :( :x :? :|

:D
babo
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. pro 2008 21:45:36

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod dany v úte 27. led 2009 2:26:59

Zase jedna novinka a doufám, že dobrá. Dohodnul jsem se s kamarádem, kterému pomáháme s laděním závodního auta, že bude dokonce možnost, sice ne zadarmo a pokud o to bude zájem, svést se v závodní rallyové Hondě Civic TypeR 7G pro třídu A7. Nějaké předváděcí jízdy by se uskutečnili na letišti, simulované rychlostní zkoušce a pokud bude zájem, vzalo by se závodní auto i na okruh. Bude tak možnost se svést na horkém místě spolujezdce a vychutnat si tu atmosféru, pro "méně" náročné a případné srovnání pak vezmeme asi i moje auto a možná ještě jedno auto z těch "sériovějších" aby se mohli svést i lidé, kteří nemají možnost auto upravit, nebo naopak o tom uvažují a neumí si to představit živě...
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod willy2.0 v čtv 29. led 2009 13:44:21

Mi to nějak uteklo,sem myslel,že Karlos jede N3" a on je áčkovej"??Co tam má,že není,v nkách normálně???Sekvenci:)??
willy2.0
 

PředchozíDalší

Zpět na Organizační záležitosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků