Jízdy na okruhu

O takovéto jízdy na okruhu... (hlasujte s rozvahou, ať to je opravdu pravdivé)

... s takovouto "neorganizací" zájem nemám, to mi nevyhovuje
0
Žádná hlasování
... rozhodnu se na poslední chvíli podle situace
4
21%
... určitě se rád zúčastním - Most
1
5%
... určitě se rád zúčastním - Brno
6
32%
... určitě se rád zúčastním - Most + Brno
1
5%
... určitě se rád zúčastním všeho co bude - Most + Brno + Nordschleife
7
37%
 
Celkem hlasů : 19

Jízdy na okruhu

Příspěvekod dany v čtv 08. led 2009 12:05:09

Pro své kamarády a přátelé budu pořádat jízdy na okruzích. Bude to Most a Brno, plus bych chtěl zorganizovat jednu hromadnou akci výletu - volné jízdy na Nordschleife.
Jízdy na okruhu probíhají trošku odlišně, než jsme zvyklí z jiných akcí. Není zde žádná detailní organizace, protože se zde scházejí jen přátelé, není problém se dohodnout, loni jsem byl na dvě tyto akce pozván a bylo to super, proto jsme se rozhodli letos pořádat další, vlastní.
Jak tedy probíhají tyto akce?
Dohodneme termín, rezervujeme okruh na 2-3hod. Sejdeme se na okruhu zhruba půl hodiny (lepší hodinu) před jízdami. Protože jsme všichni kamarádi, neplatí se žádná záloha. Kdo řekne, že přijede, počítá se s ním na 100%, pokud nepřijede, lze to v ojedinělých závažných případech omluvit, v ostatních případech zaplatí nějakou pokutu a tím se ostatním sníží cena :D , pokud nezaplatí, má už pro příště smůlu, nikdo ho tam nevezme.
Na okruhu se spočítá počet lidí, kteří budou jezdit, cena pronájmu se vydělí počtem lidí a každý zaplatí stejnou částku. Na okruhu se pak seřadíme do řady před boxy dle zásluh ;). Jezdí se 20-30min stinty dle dohody. Po stintu se zajedu zpět do boxové uličky na konec fronty a zase se čekám, až na mě přijde řada. Všechny věci se řeší dohodou (jsme přece kámoši), takže pokud si potřebuju dojet pro benzín, řeknu to všem a někdo mi podrží místo, kam patřím, pokud si potřebuju na autě něco udělat (většinou máme k dispozici i jeden box, hlavně když prší :) ), platí ten samý postup, všechno je prostě na dohodě.
Jediný problém je, že se tedy neřeší, když někdo nabourá, lehne mu auto, musí odjet dřív a podobně, je totiž úplně jedno, jesli jsem jel jednou nebo pětkrát, všichni zaplatí stejně. Já myslím, že to je spravedlivé a nikdo nemusí dělat přehnanou organizaci.
Akce je většinou tak pro 20 až 30 aut a podle počtu se berou buď 2 nebo 3 hodiny, cena pro jednoho je pak mezi 2000,- až 2500,-Kč. Vyblbnutí je to dostatečné, průměrně každý najezdí cca 1hod jízd.
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod Walker v čtv 08. led 2009 12:53:29

Brno si dám určitě, Most a Deutschland možná, dle času, tak co mám všechno zašktknout? :)
Uživatelský avatar
Walker
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. pro 2008 19:51:44
Bydliště: Tišnov

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod dany v čtv 08. led 2009 14:06:31

jasně :D A protože o Brno bude zájem malý, tak Ti ho nakonec zruším a máš po žížalkách :twisted:
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod Walker v čtv 08. led 2009 15:24:10

Pche! A kdo by se jako nechtěl projet po našem skvělém brněnském světovém a vůebc nasvětěnejlepším okruhu, co?!?!? :lol: Jasně, když neklapne Brno, budu se snažit nacpat do Mostu... ;)
Uživatelský avatar
Walker
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. pro 2008 19:51:44
Bydliště: Tišnov

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod Marfi v pát 09. led 2009 0:37:49

Ještě že jsme ty kamarádi až mi klekne auto v Nordschleife a daník mě potáhne na laně :lol: a proto jsem pro každej výlet.
Uživatelský avatar
Marfi
 
Příspěvky: 213
Registrován: pon 15. pro 2008 12:39:26

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod LK7R v ned 11. led 2009 21:50:37

Já sem pro každou špatnost :) ... vzhledem k tomu, že jsem par akci v Moste uz organizoval, tak se rad jednou svezu bez stresu. Takze kdy? :twisted:
Honda CTR 7g K20A, TODA, KPRO, INVIDIA, ITG, 200+ HP http://www.honda-club.cz/forum/garage.php?mode=view_vehicle&CID=37
Honda S2000 AP2
Uživatelský avatar
LK7R
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. pro 2008 13:46:50

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod Pepa 2,7 RS v pon 12. led 2009 22:02:55

Já bych se určitě rád účastnil v Mostě, ale přijde na to, zda to bude všední den či víkend... Všední den pro mě bude letos celkem problém kvůli dovolené, o víkendu naopak čas na ježdění rád najdu... ;)
A pokud se týká ringu, tak je to opět 50 na 50... Letos tam totiž chci jet na 100%, ale už jsem to začal lehce plánovat s dvěma dalšíma kámošema (bmw e36 328i + boxster S) - případně bychom to mohli spojit... Každopádně ten ring naopak chci dát určitě ve všední den - když už jet takovou štreku, tak ať to stojí za to a okruh není zacpanej víkendovým provozem...
Případně bychom někdy mohli dát také Sosnovou? Vím, že je to malej okruh, kde se ani pořádně nerozjedeš, ale zase se dá pronajmout za 3,5 tis na hodinu... Takže 10 aut, dvě hodinky, stojí to pár stovek na hlavu a celkem se vyblbneš... Kdyby byl zájem, tak bych to asi mohl zařídit...
Pepa 2,7 RS
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 15. pro 2008 21:30:48
Bydliště: Praha

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod roman001 v pon 12. led 2009 23:01:58

Jsem pro Brno,Masec mám za barákem ;) ale rád si udělám vejlet i jinam.
Uživatelský avatar
roman001
 
Příspěvky: 41
Registrován: pon 12. led 2009 21:26:59
Bydliště: Brno

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod dany v pon 12. led 2009 23:30:28

2,7 RS píše:Já bych se určitě rád účastnil v Mostě, ale přijde na to, zda to bude všední den či víkend...

Ano, budou to pravděpodobně všední dny, na okruzích je volněji a mám s rezervacema menší problémy. Dokonce jsou slíbené nějaké promo pronájmy, ale uvidíme, jestli to opravdu dopadne.
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod dany v pon 12. led 2009 23:37:28

2,7 RS píše:Případně bychom někdy mohli dát také Sosnovou? Vím, že je to malej okruh, kde se ani pořádně nerozjedeš, ale zase se dá pronajmout za 3,5 tis na hodinu... Takže 10 aut, dvě hodinky, stojí to pár stovek na hlavu a celkem se vyblbneš... Kdyby byl zájem, tak bych to asi mohl zařídit...

Osobně chci organizovat pár "dospělých" okruhů, ale myslím si, že právě proto je tu tohle fórum, není problém se dohodnout a někdo může tu sosnovou dohodnout, pořád to je lepší než Mýto :lol: ale šotolinu nám nepůjčí (moc peněz) a ten asfalt je spíš pro motokáry. :(
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Další

Zpět na Organizační záležitosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron