Jízdy na okruhu

O takovéto jízdy na okruhu... (hlasujte s rozvahou, ať to je opravdu pravdivé)

... s takovouto "neorganizací" zájem nemám, to mi nevyhovuje
0
Žádná hlasování
... rozhodnu se na poslední chvíli podle situace
4
21%
... určitě se rád zúčastním - Most
1
5%
... určitě se rád zúčastním - Brno
6
32%
... určitě se rád zúčastním - Most + Brno
1
5%
... určitě se rád zúčastním všeho co bude - Most + Brno + Nordschleife
7
37%
 
Celkem hlasů : 19

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod dany v čtv 29. led 2009 19:47:12

Rozdíl mezi skupinou N3 a A7 je daleko větší, než třeba jen sekvence. Rally je zatím, narozdíl třeba od kopců, bohudík daleko přesnější v definicích, takže skupina N (sérivé vozy) musí používat sériově dodávané komponenty. Zde to je zejména sání, výfukové svody, motorové věci (písty, ojnice, ventily, vačky), převodovka, brzdy, uložení ramen, silentbloky, rozměr disků, ...
Jednotuše řečeno, vyměníte sání a je z auta A7, tohle není ale Karlův případ, ten má trošku lepší auto včetně úpravy na motoru a pod.
Uživatelský avatar
dany
Administrátor
 
Příspěvky: 2458
Registrován: sob 13. pro 2008 20:41:16
Bydliště: Kladno

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod willy2.0 v čtv 29. led 2009 22:17:02

Dane musej bejt někde,předpisy pro různý skupiny,máš odkaz,zajímá mě to již delší dobu...Vím,že enka"jsou pomalu série,ale rád bych si přečetl,přesnou specifikaci Enek" a Áček"...Nově R3jek:)))Doufám,že konečně taky někdo nasaje Civic R3!!!Klíštat R3jek"tu roste jak hub,ale Civic CTR8g v R3 provedení tu má jen Pospíšil"a ten s tím jezdí jen na Slovensku"...jinak nic,čeho se bojej,řežie dražší?!Je to škoda,Pospa to vzal ukázat na Pražskej rallysprint"těšil jsem se,ale bohužel :roll:
willy2.0
 

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod willy2.0 v čtv 29. led 2009 23:38:40

Ani bych nemusel mít áčko",stačilo by to postavit do N3",hlavně se svézt,to musí bejt žrádlo,v tomhle směru se mi líbí moc Petr Křížek"jede palbu,dle mýho gusta,je dravej,moc dravej a to je správný,sice sem tam nedojede závod,ale jede pěkně:)!...Kurna jak bych jel,hrozně moc :D Dneska jsem se svez na tý vymrzlý silnici",je to paráda jak se to nechá řídit plynem,necháš to sklouznout kam chceš...není to,tak kousavý jak Clio,fakt skvělý auto...funguje!!!
willy2.0
 

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod twilite v úte 10. úno 2009 22:52:27

čau Dany. rád se přidám, Most i Brno, pokud bude možnost...
twilite
 

Re: Jízdy na okruhu

Příspěvekod maxal v čtv 19. úno 2009 9:36:37

Pokuste se domluvit to Brno bylo by to super :D
maxal
 

Předchozí

Zpět na Organizační záležitosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron